Проведіть вліво, щоб Закрити

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Інформація для побутового споживача щодо дозволеної потужності

Шановні побутові споживачі!

Звертаємо Вашу увагу, що 17.03.2021р. на офіційному сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг оприлюднено зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджені Постановою від 17.03.2021р. № 475, згідно якої ПрАТ «Рівнеобленерго» (Оператор системи розподілу, ОСР) зобов’язане узгодити із індивідуальними побутовими споживачами, приєднаними до мереж Товариства величину дозволеної потужності в договорі споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, у разі відсутності проектної документації на рівні 3 кВт, з подальшим приведенням протягом двох років до рівня не нижче 5 кВт, за результатами виконання необхідних заходів в інвестиційних програмах.

А саме індивідуальному побутовому споживачу Товариством до 1 січня 2022 року буде направлено Повідомлення про погодження дозволеної (договірної) потужності, встановленого зразку, згідно Правил. За відсутності заперечень з Вашої сторони протягом місяця від моменту отримання даного Повідомлення із зазначеною величиною дозволеної (договірної) потужності, дана дозволена (договірна) потужність буде вважатись прийнятою.

В свою чергу нагадуємо, що дозволена (договірна) потужність – максимальна величина потужності, дозволена до використання в будь-який час за кожним об’єктом споживача відповідно до умов договору споживача про розподіл (передачу) електричної енергії, набута на підставі виконання договору про приєднання до електричних мереж, або у результаті набуття права власності чи користування на об’єкт (об’єкти).

Звертаємо увагу, що відповідно до положень пункту 2.4.2 глави 2.4 розділу ІІ Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312 (далі – ПРРЕЕ), потужність об’єкта споживача обмежується на рівні потужності, передбаченої проектом указаного об’єкта споживача та/або технічними характеристиками мереж зовнішнього електрозабезпечення указаного об’єкта споживача.

Перейти до вмісту
Copy link
Powered by Social Snap