Проведіть вліво, щоб Закрити

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Порядок розгляду проєктно-кошторисної документації (або ТЕО)

Для отримання послуги розгляду та узгодження ПКД Замовнику послуг необхідно звернутись у «єдине вікно» товариства з відповідною заявою та додати чотири примірники проєктно-кошторисної документації. Додатково надається ПКД на електронних носіях.

Строк розгляду ПКД та ТЕО отриманих товариством на узгодження не перевищує 15 робочих днів, починаючи з наступного дня від дати її отримання, у разі необхідності узгодження з іншими операторами – 30 робочих днів.

У результаті позитивного розгляду ПКД Замовник отримує ПКД з узагальненим технічним рішенням щодо погодження розроблених проєктних рішень. За результатами негативного розгляду – ПКД та технічне рішення з обгрунтованими зауваженнями, що потребують доопрацювання проєкту.

Строк доопрацювання ПКД – 30 робочих днів з дня отримання Замовником зауважень до неї. Замовник може продовжити строк доопрацювання ПКД шляхом письмового повідомлення ОСР, направленого не пізніше ніж за 2 робочі дні до закінчення строку доопрацювання. Доопрацьована ПКД підлягає повторному погодженню у вищевказані строки (15 або 30 робочих днів). Під час розгляду доопрацьованої ПКД ОСР не висуває нові зауваження, якщо вони не стосуються внесених виправлень або усунення раніше наданих зауважень.

По завершенню  розгляду ПКД Замовника послуги повідомляють у зазначений в заяві спосіб. Отримати результат розгляду та надану проєктно-кошторисну документацію Замовник може отримати у місці подання заяви.

Погоджена проєктно-кошторисна документація є чинною на весь час будівництва відповідних мереж. Зміни до узгодженої проєктно-кошторисної документації на мережі зовнішнього електрозабезпечення, які призводять до зміни вартості реалізації проєкту, погоджуються шляхом внесення відповідних змін до договору про приєднання.

Перейти до вмісту
Copy link
Powered by Social Snap