Проведіть вліво, щоб Закрити

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Відключення

Шановні споживачі!

Внаслідок пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури в енергосистемі України та Рівненської області зберігається дефіцит потужності.

НЕК «Укренерго» доводить ПрАТ «Рівнеобленерго» ліміти споживання електричної енергії на область, перевищення якого не допускається.

Перевищення доведених до ПрАТ «Рівнеобленерго» лімітів призводить до потреби у застосуванні аварійних обмежень для збалансування енергосистеми.

ПрАТ «Рівнеобленерго» згідно з доведеними величинами потужності розробляє графіки стабілізаційних відключень.

Звертаємо увагу:

  • у випадку зростання навантаження на мережі та необхідністю обмежити потужність, за командою диспетчера НЕК «Укренерго» про екстрене зниження потужності, можуть застосовуватися додаткові обмеження електропостачання.
  • у випадку значного перевантаження мереж можливі аварійні відключення поза графіком. В зв’язку з цим може змінюватися і тривалість відключень.
  • графіки не застосовуються до об’єктів критичної інфраструктури й споруд, які заживлені від тих самих мереж, що й ці об’єкти.

Час відключення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у графіку на 10-20 хвилин. Таке відхилення пов’язане із технологічним процесом перемикання черг диспетчерами «Рівнеобленерго».

Графіки погодинних відключень електричної енергії у м. Рівне та Рівненській області формуються, виходячи з лімітів, доведених для Рівненщини НЕК “Укренерго”.

Вони визначаються, виходячи з ситуації в об’єднаній енергетичній системі України, частиною якої є ПрАТ “Рівнеобленерго”.

Графік погодинних відключень у Рівненській області

Графік погодинних відключень у м. Рівне

Графік аварійних відключень у Рівненській області

Графік аварійних відключень у м. Рівне

З метою забезпечення надійного і якісного надання послуг з електропостачання ПрАТ „Рівнеобленерго” здійснює капітальний та поточний ремонт електрообладнання, проводить чистку трас ліній електропередачі. Виконання вищеописаних робіт неможливе без тимчасового знеструмлення електрообладнання та мереж.
Перепрошуємо за тимчасові незручності і нагадуємо, що це робиться, в першу чергу заради безпеки населення.

Ви можете ознайомитись з переліком запланованих відключень в особистих кабінетах споживачів.
Кабінет юридичного споживача
Кабінет побутового споживача

Заплановані ремонтно-експлуатаційні роботи

Перейти до вмісту
Copy link
Powered by Social Snap