Проведіть вліво, щоб Закрити
Шановний побутовий споживачу!

Для економії свого часу та коштів,
ПЕРЕДАЙТЕ ПОКАЗИ ЗАСОБІВ ОБЛІКУ НА ОСТАННІЙ ДЕНЬ МІСЯЦЯ
та сплачуйте за фактично спожиту електричну енергію

1. Мобільний додаток VIBER-БОТ
2. "Особистий кабінет споживача"
3. SMS-повідомлення з мобільного телефону на будь-який з номерів:
(067) 239-54-30
(067) 620-44-11
(050) 490-44-11
(093) 320-44-11
4. КОЛ-ЦЕНТР ПрАТ”Рівнеобленерго” на номер
(0362) 69-42-98, (0362) 69-42-79
(067) 620-44-11
(050) 490-44-11
(093) 320-44-11
5. Лист на електронну пошту
Увага! Коронавірус!
Увага!

«ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє, що згідно вимог законодавства України право підпису установчої документації під час роботи з Товариством надається керівнику підприємства, або уповноваженим особам. Враховуючи вищевикладене, нагадуємо у разі відсутності керівника підприємства право на звернення до ПрАТ «Рівнеобленерго» має уповноважена особа по довіреності. Із прикладом оформлення якої Ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.roe.vsei.ua/forms

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Заходи покращення мереж ПрАТ «Рівнеобленерго» та оптимізація їх режимів роботи.

ПрАТ «Рівнеобленерго» з 2014 року згідно з інвестиційними програмами освоїло кошти в розмірі 393,3 млн. грн. Зокрема, за останні 5 років виконано значний обсяг робіт, спрямованих на поліпшення технічного стану електричних мереж, технічного удосконалення засобів обліку, управління та зв`язку, що забезпечить підвищення надійності електропостачання споживачів, зниження технологічних витрат електроенергії на її передачу.

Значну суму коштів, а саме 290,396 млн. грн. було витрачено безпосередньо на оновлення електричних мереж Рівненської області. Так, за рахунок коштів інвестиційних програм вдалося покращити надійність роботи ПС 110/10 кВ, виконати оновлення електричних мереж 0,4-10 кВ з використанням сучасних технологій та матеріалів в понад 100 населених пунктах Рівненської області загальною довжиною понад 480 км, проведено заміну основного силового обладнання на 12 підстанціях 35-110 кВ.

Значний обсяг коштів інвестиційних програм, майже 65 млн. грн., використано на придбання та заміну у населення старих індукційних лічильників електричної енергії на нові електронні лічильники, що є одним із заходів по зниженню понаднормативних витрат електроенергії. З 2016 року ПрАТ «Рівнеобленерго» розпочало встановлювати при заміні електронні багатотарифні лічильники для їх використання в АСКОЕ побутових споживачів.

Крім цього за рахунок коштів інвестиційних програм проведено заходи по телемеханізації ПС 35-110 кВ, що гармонійно пов’язане з оновленням і модернізацією ПС. Також проведено часткове оновлення парку автотранспортної техніки, заміна обчислювальної техніки та впровадження програмного забезпечення.

Сьогодні пріоритетним напрямком у інвестиційній політиці ПрАТ «Рівнеобленерго» є проведення реконструкцій та модернізації фізично зношеного та морально застарілого обладнання трансформаторних підстанцій і повітряних ліній. Під час проведення реконструкцій мереж 0,4-10 кВ насамперед приділяється увага впровадженню заходів з енергоефективності, заміні на повітряних лініях проводів на ізольовані з меншими втратами та більш захищеними проводами; заміні на кабельних лініях кабелів з традиційною ізоляцією на кабелі з зшитого поліетилену; силових трансформаторів з меншими питомими втратами та інше.

Для досягнення цієї мети інвестиційна програма на 2019 рік передбачає реалізацію заходів на загальну суму 98,006 млн. грн. без ПДВ на окремі цільові програми по таких напрямках:

  1. Будівництво, модернізація та реконструкція електричних мереж та обладнання – 73,967 млн. грн., що складає 75,47%.
  2. Заходи зі зниження нетехнічних витрат електричної енергії – 14,781 млн грн., що складає 15,08%.
  3. Впровадження та розвиток АСДТК – 587 тис. грн.
  4. Впровадження та розвиток інформаційних технологій – 2,8 млн. грн.
  5. Модернізація та закупівля колісної техніки – 5,5 млн. грн.
  6. Інше – 330 тис. грн.

За рахунок інвестиційної програми 2019 року прогнозується частково покращити технічний стан обладнання, зокрема провести реконструкцію ПЛ 0,4 кВ – 102,24 км, технічне переоснащення ПС 110/10 кВ «Південна». Роботи по покращенню мереж передбачається виконувати в Березнівському, Володимирецькому, Дубенському, Дубровицькому, Здолбунівському, Костопільському, Млинівському, Острозькому, Рівненському та Сарненському районах Рівненської області та в самому місті Рівне. Всі заходи передбачають роботи з підвищення енергоефективності роботи електромереж.

ПрАТ «Рівнеобленерго» планує у 2019 році продовжити заміну старих індукційних лічильників електричної енергії на нові електронні багатотарифні лічильники, що є одним із заходів по зниженню понаднормативних витрат електроенергії. Планується придбання та заміна 7879 шт. 1-фазних та 711 шт. 3-фазних електронних багато тарифних лічильники на суму 12,3 млн. грн. без ПДВ для їх використання в АСКОЕ побутових споживачів.

Програмою передбачається виділити кошти на телемеханізацію та телевимірювання РП 10 кВ, що гармонійно пов’язане з оновленням і модернізацією РП. Також Програмою передбачається часткове оновлення парку автотранспортної техніки та заміна обчислювальної техніки та впровадження програмного забезпечення.

Все це дозволить підвищити надійність роботи електрообладнання та електропостачання споживачів, знизити ризик тяжких аварій, збільшити строк дії основного обладнання шляхом оптимізації його використання, виконувати розрахунок витрат в режимі реального часу та оперативно управляти режимом мережі з метою зниження витрат електричної мережі, вирішувати питання технічного обліку електроенергії, оперативно управляти електрообладнанням, як у нормальному, так і у аварійному режимі, знизити час на ліквідацію аварій.

 

Copy link
Powered by Social Snap