Проведіть вліво, щоб Закрити
Шановний побутовий споживачу!

Для економії свого часу та коштів,
ПЕРЕДАЙТЕ ПОКАЗИ ЗАСОБІВ ОБЛІКУ НА ОСТАННІЙ ДЕНЬ МІСЯЦЯ
та сплачуйте за фактично спожиту електричну енергію

1. Мобільний додаток VIBER-БОТ
2. "Особистий кабінет споживача"
3. SMS-повідомлення з мобільного телефону на будь-який з номерів:
(067) 239-54-30
(067) 620-44-11
(050) 490-44-11
(093) 320-44-11
4. КОЛ-ЦЕНТР ПрАТ”Рівнеобленерго” на номер
(0362) 69-42-98, (0362) 69-42-79
(067) 620-44-11
(050) 490-44-11
(093) 320-44-11
5. Лист на електронну пошту
Увага! Коронавірус!

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Соціальна відповідальність

ico-roe-charity
Компанія ПрАТ «Рівнеобленерго» вважає соціальний аспект своєї діяльності важливим і значущим не тільки для суспільного життя територій, у межах яких вони працюють, а насамперед для підвищення соціальної відповідальності кожного працівника компаній. Співробітники компанії  завжди готові допомогти громадам регіонів, які обслуговують, використовуючи свій вільний час, власні сили і виділяючи для цього певні кошти.

Сьогодні соціальна допомога компанії набула досить різноманітних форм, але при цьому зусилля та енергія співробітників спрямовані на соціальні проекти, що мають вагоме суспільне значення. Сфери благодійництва компаній обираються за такими принципами:

Ефективність
там, де наша участь
буде найефективнішою
Масштаби
там, де користь матимуть
якомога більше людей
Тривалість
там, де наш вплив матиме
довгостроковий ефект
Цінності
там, де наша участь відповідає
цінностям компанії

Пріоритетними реципієнтами благодійної допомоги компанії насамперед є:

Компанія не підтримує релігійні конфесії, політичні партії, політично спрямовані громадські організації, а також установи державної влади.
Благодійницька діяльність підприємства  ПрАТ «Рівнеобленерго» набуває дедалі більшої пошани у регіонах. Компанія виділяє кошти на поліпшення медичного обслуговування в області, надає допомогу дітям-сиротам і напівсиротам з неблагополучних сімей, організовує адресну допомогу людям похилого віку, не обминає увагою й обдарованих дітлахів, допомагаючи їм розвивати свої талант і здібності.

Допомога знедоленим

ico-hugsУсвідомлюючи актуальність та гостроту проблеми безпритульних дітей в Україні, компанія допомагає організаціям, які повертають до нормального життя сотні українських знедолених дітей.

Компанія ПрАТ «Рівнеобленерго» дбає про добробут соціально незахищених верств населення та постійно піклується про них.
Серед найбільш вдалих проектів компаній — підтримка наступних соціальних закладів:

  1. Рівненський навчально-реабілітаційний центр «Особлива дитина»
  2. Чудельська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2,
    найвіддаленіший інтернат на Рівненщині
  3. Рівненський міський будинок дитини
  4. Рівненська міська ЗОШ №20.

Лікувальні заклади

ico-heartРівненська обласна асоціація по захисту громадян хворих на цукровий діабет «Діабетик» мала змогу надавати безкоштовний інсулін та оздоровлювати хворих дітей, дякуючи втручанню рівненських енергетиків.

Рівненська обласна дитяча лікарня отримувала від ПрАТ «Рівнеобленерго» нові меблі для дитячого ЛОР – відділення

Розвиток культури та спорту

ico-sportЗ метою виховання здорового способу життя ПрАТ «Рівнеобленерго» підтримує дитячо-юнацьку спортивну школу № 4; асоціацію більярдного спорту Рівненської області; рівненську федерацію з шахів та допомагала командам рівненських дівчат з гандболу.

Не залишається компанія осторонь подій, що сприяють  популяризації нашого краю в Україні та за кордоном. ПрАТ «Рівнеобленерго» є першим та одним із основних спонсорів проведення в Рівному «Першого міжнародного фотобієнале», що відбулося в жовтні 2007р. та продовжило добру традицію в 2009р.

Компанія ПрАТ «Рівнеобленерго» приділяє значну увагу естетичному і духовному розвитку мешканців областей у вигляді спонсорської допомоги творчим спілкам, музичним та танцювальним колективам Рівненщини.

Запобігання електротравматизму

ico-electricityОкрім того, з метою запобігання електротравматизму компанії постійно інформують через ЗМІ мешканців області про небезпеку ураження електричним струмом та постійно проводять низку соціальних акцій стосовно електробезпеки. Вже 5 років компанія ПрАТ «Рівнеобленерго» проводить масштабну програму з популяризації електробезпеки серед навчальних закладів Рівненської області, школярі отримують спеціальний випуск навчально-пізнавального журналу «Абетка електробезпеки».
Так  журнали “Абетка з електробезпеки”, які в доступній формі навчають дітей електробезпеці, розповсюджуються через районні відділи освіти серед шкіл області.

Компанію часто представляє лампочка-енергетик, яка відвідує дитячі заклади, розповсюджує «Абетки з електробезпеки».
Крім того бере  участь у Днях електробезпеки та на шкільних урочистостях і допомагає працівникам ПрАТ «Рівнеобленерго» виховувати обережне ставлення до електрики та проводити акції безпеки для населення в області.

В компанії існує Комісія з питань благодійності, яка на своїх засіданнях вирішує, куди та кому направлятиметься допомога, адже енергетичні підприємства не є благочинними організаціями та, на жаль, не мають можливості допомогти всім.

Освітлення для освітян та дітей!

ico-kidsПрАТ «Рівнеобленерго» встановило освітлення території Чудельскої загальноосвітньої школи інтернат №2 для дітей з особливими потребами
В святковому місяці січні, коли здійсняються дитячі мрії та побажання, ПрАТ «Рівнеобленерго» вдалося до масштабного благодійного проекту допомоги Чудельскій школі інтернат №2 для дітей з особливими потребами.

Найвіддаленіший інтернатний заклад, що знаходиться у Сарненському районі, виховує дітей із розумовими вадами. Енергетики і раніше допомагали закладу інвентарем та обладнанням, працівники долучались та купували теплі речі та іграшки дітлахам із інтернату.

Але головна проблема школи-інтернат роками полягала у відсутності освітлення на території закладу. Декілька корпусів – навчальні та спальні, їдальня, кухня, майстерні та, навіть, туалети для старших класів, знаходяться на вулиці посеред Чудельського лісу.

Це завжди викликало багато незручностей в темну пору добу. Діти ходили щільними рядами на вечерю, щоб не впасти, старші – лякалися ходити в туалет. Самостійно пересуватися зайвий раз не хотіли навіть вчителі та вихователі. Ліс – він є ліс.

Освітлення такої території – великий та затратний проект, але, напередодні дня святого Миколая, Голова правління ПрАТ «Рівнеобленерго» Сергій Невмержицький пообіцяв вирішити цю проблему.
Величезними зусиллями Сарненського РЕМ ПрАТ «Рівнеобленерго» роботи по освітленню території вдалося провести в найкоротші терміни. Тільки матеріалів було закуплено більше, ніж на 25 тисяч гривень, близько кілометру сучасного самоізольованого проводу протягнуто над 36 опорами, що виросли поміж сторічних сосен. І це без врахування часу та зусиль робітників, що працювали для освітлення території школи.

За словами вчителів та дітей, відтепер стало набагато комфортніше та безпечніше перебувати на території школи у вечірній час.

Світло дітям реабілітації

ico-boyngirlЦентр ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами „Пагінець” — перший в Україні заклад, який працює над реалізацією програми раннього втручання. Центр надає підтримку родинам, що виховують дітей з порушеннями фізичного та інтелектуального розвитку.

ПрАТ «Рівнеобленерго» завжди підтримувало реабілітаційний центр «Пагінець», як і у випадку із центром дітей з особливими потребами «Особлива дитина» енергетики завжди допомагали тут із ремонтом приміщень. А приклад допомоги із якісним освітленням Чудельскої школи-інтернат надихнув керівництво «Пагінця» попросити освітлення для своїх приміщень.

Рівнеобленергівці не тільки відгукнулися придбати світильники для реабілітаційних залів центру, а працівники Рівненського міського РЕМ власноруч закріплюють світильники на стелях.

Загалом 18 нових світильників даруватимуть світло дітям в двох спеціалізованих залах і вже з нового навчального року, це будуть найсучасніші приміщення для реабілітації.

Copy link
Powered by Social Snap