Проведіть вліво, щоб Закрити

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Соціальна відповідальність

ico-roe-charity
Компанія ПрАТ «Рівнеобленерго» вважає соціальний аспект своєї діяльності не тільки для суспільного життя територій, у межах яких вона працює, а насамперед для підвищення соціальної відповідальності кожного працівника компанії. Наші співробітники завжди готові допомогти громадам районів, які обслуговують, використовуючи свій вільний час, власні сили і виділяючи для цього певні кошти.

Сьогодні соціальна допомога компанії набула досить різноманітних форм, але при цьому зусилля та енергія співробітників спрямовані на соціальні проекти, що мають вагоме суспільне значення. Сфери благодійництва компаній обираються за такими принципами:

Ефективність
там, де наша участь
буде найефективнішою
Масштаби
там, де користь матимуть
якомога більше людей
Тривалість
там, де наш вплив матиме
довгостроковий ефект
Цінності
там, де наша участь відповідає
цінностям компанії

Пріоритетними реципієнтами благодійної допомоги компанії насамперед є:

Компанія виділяє кошти на поліпшення медичного обслуговування в області, надає допомогу дітям-сиротам і напівсиротам з неблагополучних сімей, організовує адресну допомогу людям похилого віку, не обминає увагою й обдарованих дітлахів, допомагаючи їм розвивати свої талант і здібності.

Допомога знедоленим

ico-hugsУсвідомлюючи актуальність та гостроту проблеми в Україні, компанія допомагає організаціям, які сприяють організації нормального життя сотням українських знедолених дітей.

Компанія ПрАТ «Рівнеобленерго» дбає про добробут соціально незахищених верств населення та постійно піклується про них.
Серед найбільш вдалих проектів компаній — підтримка наступних соціальних закладів:

  1. Рівненський навчально-реабілітаційний центр «Особлива дитина»
  2. ЗДО «Центр Пагінець» м. Рівне
    найвіддаленіший інтернат на Рівненщині
  3. Чудельська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2, найвіддаленіший інтернат на Рівненщині

Лікувальні заклади

ico-heartПрАТ «Рівнеобленерго» тісно співпрацює з КП «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради

– її відділення, в якості благодійної допомоги, отримували від товариства нові меблі, засоби індивідуального захисту для медиків лікарні: захисні костюми, окуляри, медичні маски.

Розвиток культури та спорту

ico-sportЗ метою популяризації здорового способу життя ПрАТ «Рівнеобленерго» підтримує проведення та участь у змаганнях загальнодержавного та місцевого рівнів спортсменів з фут-залу, настільного тенісу.
Товариство надавало допомогу дитячо-юнацькій спортивній школі № 4; асоціації більярдного спорту Рівненської області; Рівненській федерацію з шахів.
ПрАТ «Рівнеобленерго» приділяє значну увагу естетичному і духовному розвитку мешканців областей у вигляді спонсорської допомоги творчим спілкам, музичним та танцювальним колективам Рівненщини.

Запобігання електротравматизму

ico-electricityЗ метою запобігання електротравматизму компанія постійно інформує через ЗМІ мешканців області про небезпеку ураження електричним струмом та проводять низку соціальних акцій спрямованих на формування навичок електробезпеки.
ПрАТ «Рівнеобленерго» проводить масштабну програму з популяризації електробезпеки серед навчальних закладів Рівненської області – компанію в освітніх установах часто представляє лампочка-енергетик, яка відвідує дитячі заклади, розповсюджує «Абетки з електробезпеки».
Крім того бере участь у Днях електробезпеки та на шкільних урочистостях і допомагає працівникам ПрАТ «Рівнеобленерго» виховувати обережне ставлення до електрики та проводити акції безпеки для населення в області.

Освітлення для освітян та дітей!

ico-kidsПрАТ «Рівнеобленерго» забезпечило освітлення території найвіддаленішого закладу області – Чудельскої загальноосвітньої школи інтернат №2 для дітей з особливими потребами, за власний кошт встановивши 36 електроопор, 12 ліхтарів, проклавши сучасний самоутримний ізольований провід.
Також товариство надавало допомогу у облаштуванні освітлення у КЗ «Ясениницький обласний навчально-реабілітаційний центр» Рівненської обласної ради для дітей з важкими вадами психічного, фізичного і мовленнєвого розвитку.

Світло дітям реабілітації

ico-boyngirlЗаклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу (спеціальний) «Центр Пагінець» Рівненської міської ради— перший в Україні заклад, який працює над реалізацією програми раннього втручання.
Центр надає підтримку родинам, що виховують дітей з порушеннями фізичного та інтелектуального розвитку. ПрАТ «Рівнеобленерго» завжди підтримувало реабілітаційний центр «Пагінець», як і у випадку із центром дітей з особливими потребами «Особлива дитина» енергетики допомагали із ремонтом приміщень, електрообладнання, забезпечили якісним освітленням (світильниками) кілька спеціальних навчальних залів для діток з особливими потребами.
Частими гостями працівники ПрАТ «Рівнеобленерго» є і у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» Рівненської міської ради – енергетична компанія завжди реагує на звернення керівництва закладу щодо допомоги у придбанні підручників, обладнання для забезпечення ефективного навчально-виховного процесу – комп’ютерної, освітлювальної, відео-техніки

Перейти до вмісту
Copy link
Powered by Social Snap