Проведіть вліво, щоб Закрити
Шановний побутовий споживачу!

Для економії свого часу та коштів,
ПЕРЕДАЙТЕ ПОКАЗИ ЗАСОБІВ ОБЛІКУ НА ОСТАННІЙ ДЕНЬ МІСЯЦЯ
та сплачуйте за фактично спожиту електричну енергію

1. Мобільний додаток VIBER-БОТ
2. "Особистий кабінет споживача"
3. SMS-повідомлення з мобільного телефону на будь-який з номерів:
(067) 239-54-30
(067) 620-44-11
(050) 490-44-11
(093) 320-44-11
4. КОЛ-ЦЕНТР ПрАТ”Рівнеобленерго” на номер
(0362) 69-42-98, (0362) 69-42-79
(067) 620-44-11
(050) 490-44-11
(093) 320-44-11
5. Лист на електронну пошту
Увага! Коронавірус!
Увага!

«ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє, що згідно вимог законодавства України право підпису установчої документації під час роботи з Товариством надається керівнику підприємства, або уповноваженим особам. Враховуючи вищевикладене, нагадуємо у разі відсутності керівника підприємства право на звернення до ПрАТ «Рівнеобленерго» має уповноважена особа по довіреності. Із прикладом оформлення якої Ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.roe.vsei.ua/forms

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Історія компанії

ПрАТ «Рівнеобленерго» — енергетична компанія України, що спеціалізується на розподілі електричної енергії на території міста Рівного та Рівненської області та є частиною енергетичного бізнесу однієї з провідних українських керуючих компаній — «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна».

Державне енергопостачальне підприємство «Рівнеобленерго» було засновано відповідно до Указу Президента України «Про структурну перебудову в електроенергетичному комплексі України» від 4 квітня 1995 року №282/95 та наказу Міністерства енергетики та електрифікації України від 31 липня 1995 року №137, набувши статус відкритого акціонерного товариства.

Згодом, 14 листопада 2001 року, за рішенням загальних зборів акціонерів підприємство змінило назву на «Відкрите акціонерне товариство «Рівнеобленерго», що було зумовлено зміною у складі акціонерів компанії — 15 травня 2001 року всесвітньо відома глобальна компанія AES придбала пакет простих іменних акцій підприємства. Більше ніж через два роки компанію за рішенням загальних зборів акціонерів було реорганізовано на закрите акціонерне товариство.

У зв’язку із приведенням діяльності Товариства у відповідність до вимог Закону України «Про акціонерні товариства» 07 квітня 2011 року загальні збори акціонерів ЗАТ «Ей-І-ЕС Рівнеенерго» прийняли рішення про зміну найменування Товариства на Публічне Акціонерне Товариство «АЕС Рівнеобленерго».

12 квітня 2011 року внесені зміни в Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України стосовно найменування Товариства та отримано нове свідоцтво про державну реєстрацію.  ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» — енергопостачальна компанія, що має ліцензії на здійснення передачі та постачання електричної енергії.

У квітні 2013 року компанія «АЕС Рівнеобленерго» стала частиною енергетичного бізнесу однієї з провідних українських керуючих компаній – «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна», та змінила назву на ПАТ «Рівнеобленерго», а у 2017 році – на ПрАТ «Рівнеобленерго».

«ВС Енерджі Інтернейшнл Україна» має на меті сприяти економічному розвитку та добробуту підприємств, що керуються компанією. За допомогою ефективного менеджменту, що відповідає високим професійним та етичним стандартам, забезпечувати отримання прибутку акціонерами. Шляхом вкладень в матеріально-технічну та соціальну інфраструктури, створювати гідні умови для роботи персоналу групи.

Територія
Понад 20 000 км2 квадратних кілометрів
Споживачів
Понад 400 000 споживачів — юридичних осіб та населення
Підрозділів
16 районних електричних мереж Детальніше »

Натисніть щоб змінити масштаб карти

ПрАТ «Рівнеобленерго» — це одна з найуспішніших енергетичних компаній, яка завдяки вдалим і зваженим рішенням менеджменту, впровадженню сучасних технологій, використанню новітньої техніки за короткий час перетворилась зі збиткового на прибуткове, ефективне діюче підприємство. За цей період значно поліпшилась якість і надійність передачі і постачання електроенергії, зменшилась кількість відключень, відкрились сучасні центри з обслуговування споживачів.

З 2004 року ПрАТ «Рівнеобленерго» входить до загальноукраїнського рейтингу «ТОП-100. Найдинамічніші компанії»,  що складається на основі результатів фінансових показників діяльності.

Copy link
Powered by Social Snap