Проведіть вліво, щоб Закрити

Вакансії ПрАТ «Рівнеобленерго»

Список відкритих вакансій

Підрозділ Посада Вимоги до кандидата
Департамент інформаційних технологій та телекомунікацій Інженер телемеханіки з вищою освітою по напрямку інформаційні технології, зв’язок, телекомунікації; із знаннями апаратури телемеханіки.
Департамент інформаційних технологій та телекомунікацій Інженер-програміст 1 категорії вища освіта за напрямком підготовки “Інформаційні технології”, “прикладна математика”, досвід роботи (програмування)
Служба підстанцій Електрослюсар з ремонту устаткування розподільчих пристроїв професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Служба релейного захисту та автоматики Електромонтер з ремонту апаратури релейного захисту та автоматики професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Служба ліній Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Ремонтно – експлуатаційна дільниця будівель та споруд Електрогазозварник професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Ремонтно – експлуатаційна дільниця будівель та споруд Столяр будівельний професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Ремонтно – експлуатаційна дільниця будівель та споруд Лицювальник-плиточник професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський РЕМ Майстер з ремонту устаткування Базова вища освіта за напрямком підготовки «технік- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський РЕМ Кур’єр повна загальна середня освіта без вимог до стажу роботи, відсутність протипоказів до роботи за займаною посадою згідно довідки МСЕК.
Рівненський РЕМ Електромонтер з експлуатації електролічильників професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський РЕМ Майстер Базова вища освіта за напрямком підготовки «технік- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Костопільський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Костопільський РЕМ Контролер енергонагляду базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві,
Костопільський РЕМ Електромонтер з експлуатації електролічильників професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Костопільський РЕМ Машиніст бурильно-кранової самохідної машини професійно – технічна освіта відповідного напрямку підготовки;
Корецький РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Корецький РЕМ Контролер енергонагляду базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві,
Березнівський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Березнівський РЕМ Слюсар з ремонту автомобілів професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Березнівський РЕМ Електромонтер оперативно – виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Дубровицький РЕМ Майстер Базова вища освіта за напрямком підготовки «технік- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Дубровицький РЕМ Електромонтер з експлуатації електролічильників професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Дубровицький РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Зарічненський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський РЕМ Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський РЕМ Диспетчер (керівник ОДГ) повна вища освіта за напрямком підготовки «інженер- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський РЕМ Електромонтер оперативно – виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Здолбунівський РЕМ Електромонтер з експлуатації електролічильників професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Здолбунівський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Млинівський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Млинівський РЕМ Контролер енергонагляду базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві,
Острозький РЕМ Електромонтер оперативно – виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Острозький РЕМ Контролер енергонагляду базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві,
Радивилівський РЕМ Слюсар з ремонту автомобілів професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Радивилівський РЕМ Контролер енергонагляду базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві,
Відділ матеріально – технічного постачання Комірник професійно – технічна освіта відповідного напрямку підготовки; знанням програмного забезпечення
Відділ матеріально – технічного постачання Вантажник базова загальна середня освіта
Рівненський міський РЕМ Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський міський РЕМ Машиніст автовишки та автогідропідіймача професійно – технічна освіта відповідного напрямку підготовки;
Рівненський міський РЕМ Кур’єр повна загальна середня освіта без вимог до стажу роботи, відсутність протипоказів до роботи за займаною посадою згідно довідки МСЕК.
Рівненський міський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.