Проведіть вліво, щоб Закрити

Вакансії ПрАТ «Рівнеобленерго»

Список відкритих вакансій

Підрозділ Посада Вимоги до кандидата
Департамент ІТ Інженер-програміст вища освіта за напрямком підготовки “Інформаційні технології”, “прикладна математика”, досвід роботи (програмування)
Департамент ІТ Інженер-програміст вища освіта за напрямком підготовки “Інформаційні технології”, “прикладна математика”, досвід роботи (програмування)
Служба підстанцій Електромонтер оперативно – виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Служба підстанцій Майстер з ремонту устаткування Базова вища освіта за напрямком підготовки «технік- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Служба підстанцій Електромонтер з обслуговування підстанції професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Служба ліній Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
РЕДБС Електрогазозварник професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
РЕДБС Столяр будівельний професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
РЕДБС Лицювальник-плиточник професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Служба МіТ Електрогазозварник професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський РЕМ Машиніст автовишки та автогідропідіймача професійно – технічна освіта відповідного напрямку підготовки;
Рівненський РЕМ Кур’єр повна загальна середня освіта без вимог до стажу роботи, відсутність протипоказів до роботи за займаною посадою згідно довідки МСЕК.
Рівненський РЕМ Електромонтер з експлуатації електролічильників професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський РЕМ Майстер Базова вища освіта за напрямком підготовки «технік- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський РЕМ Фахівець (по роботі з договорами) базова вища технічна освіта
Костопільський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Костопільський РЕМ Електромонтер з експлуатації електролічильників професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Костопільський РЕМ Машиніст бур-кран самох машини професійно – технічна освіта відповідного напрямку підготовки;
Гощанський РЕМ Електромонтер з експлуатації електролічильників професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Корецький РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Корецький РЕМ Електромонтер оперативно – виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Корецький РЕМ Контролер енергонагляду базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві,
Березнівський РЕМ Електромонтер оперативно – виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Володимирецький РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Дубровицький РЕМ Контролер енергонагляду базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві,
Зарічненський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський РЕМ Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський РЕМ Диспетчер (керівник ОДГ) повна вища освіта за напрямком підготовки «інженер- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський РЕМ Диспетчер повна вища освіта за напрямком підготовки «інженер- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський РЕМ Електромонтер оперативно – виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Здолбунівський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Млинівський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Млинівський РЕМ Машиніст крана автомобільного професійно – технічна освіта відповідного напрямку підготовки;
Острозький РЕМ Електромонтер оперативно – виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Острозький РЕМ Контролер енергонагляду базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві,
Радивилівський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Радивилівський РЕМ Слюсар з ремонту автомобілів професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Радивилівський РЕМ Інженер Вища  електротехнічна освіта
ВТС Інженер-проектувальник Вища  електротехнічна освіта
Служба розподільчих мереж Інженер Вища  електротехнічна освіта
Рівненський міський РЕМ Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський міський РЕМ Машиніст автовишки та автогідропідіймача професійно – технічна освіта відповідного напрямку підготовки;
Рівненський міський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський міський РЕМ Електромонтер з експлуатації електролічильників професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.