Проведіть вліво, щоб Закрити

Вакансії ПрАТ «Рівнеобленерго»

Список відкритих вакансій

Підрозділ Посада Вимоги до кандидата
Департамент інформаційних технологій та телекомунікацій Адміністратор системи  2 категорії вища освіта за напрямком підготовки “Інформаційні технології”, “Зв’язок”, “Телекомунікації”; досвід роботи за спеціальність не менше 1 року
Департамент інформаційних технологій та телекомунікацій Інженер телемеханіки з вищою освітою по напрямку інформаційні технології, зв’язок, телекомунікації; із знаннями апаратури телемеханіки.
Департамент інформаційних технологій та телекомунікацій Інженер-програміст 1 категорії вища освіта за напрямком підготовки “Інформаційні технології”, “прикладна математика”, досвід роботи (програмування)
Департамент інформаційних технологій та телекомунікацій Інженер-програміст (з розробки) вища освіта за напрямком підготовки “Інформаційні технології”, “прикладна математика”, досвід роботи (програмування)
Служба підстанцій Електрослюсар з ремонту устаткування  розподільчих пристроїв  професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Служба релейного захисту та автоматики Електромонтер з ремонту апаратури релейного захисту та автоматики  професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Ремонтно експлуатаційна дільниця будівель та споруд Електрогазозварник  професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський район електричних мереж  Кур’єр повна загальна середня освіта без вимог до стажу роботи, відсутність протипоказів до роботи за займаною посадою згідно довідки МСЕК.
Рівненський район електричних мереж Електромонтер з експлуатації електролічильників  професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський район електричних мереж  Фахівець (по роботі з договорами) з базовою вищою технічною освітою не нижче освітньо – кваліфікаційного рівня «бакалавр»; з навичками оформлення професійної документації та листування; з досвідом роботи із споживачами та документами не менше 1 рік.
Костопільський район електричних мереж Електромонтер оперативно виїзної бригади  професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Костопільський район електричних мереж Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Костопільський район електричних мереж Контролер енергонагляду  базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві,
стаж роботи на відповідних посадах не менше 1 року.
Костопільський район електричних мереж Електромонтер з експлуатації електролічильників  професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Корецький район електричних мереж Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Березнівський район електричних мереж Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Березнівський район електричних мереж Електромонтер оперативно виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Володимирецький район електричних мереж Диспетчер повна вища освіта за напрямком підготовки «інженер- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Дубровицький район електричних мереж Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Зарічненський район електричних мереж Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рокитнівський район електричних мереж Електромонтер оперативно виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський район електричних мереж Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський район електричних мереж Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський район електричних мереж Електромонтер оперативно виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Здолбунівський район електричних мереж Електромонтер з експлуатації електролічильників  професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Здолбунівський район електричних мереж Електромонтер оперативно виїзної бригади  професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Здолбунівський район електричних мереж Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Здолбунівський район електричних мереж Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Млинівський район електричних мереж Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Млинівський район електричних мереж Електромонтер з експлуатації електролічильників  професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Острозький район електричних мереж Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Острозький район електричних мереж Електромонтер оперативно виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Острозький район електричних мереж Контролер енергонагляду базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві,
стаж роботи на відповідних посадах не менше 1 року.
Радивилівський район електричних мереж Слюсар з ремонту автомобілів професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Радивилівський район електричних мереж Контролер енергонагляду базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві,
стаж роботи на відповідних посадах не менше 1 року.
Відділ матеріально технічного постачання Комірник професійно – технічна освіта відповідного напрямку підготовки; знанням програмного забезпечення
 
Рівненський міський район електричних мереж  Кур’єр повна загальна середня освіта без вимог до стажу роботи, відсутність протипоказів до роботи за займаною посадою згідно довідки МСЕК.
Рівненський міський район електричних мереж Майстер з ремонту устаткування Базова вища освіта за напрямком підготовки «технік- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський міський район електричних мереж Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.