Проведіть вліво, щоб Закрити
Шановний побутовий споживачу!

Для економії свого часу та коштів,
ПЕРЕДАЙТЕ ПОКАЗИ ЗАСОБІВ ОБЛІКУ НА ОСТАННІЙ ДЕНЬ МІСЯЦЯ
та сплачуйте за фактично спожиту електричну енергію

1. Мобільний додаток VIBER-БОТ
2. "Особистий кабінет споживача"
3. SMS-повідомлення з мобільного телефону на номер
(067) 239-54-30
4. КОЛ-ЦЕНТР ПрАТ”Рівнеобленерго” на номер
(0362) 69-42-98, (0362) 69-42-79
(067) 620-44-11
(050) 490-44-11
(093) 320-44-11
5. Лист на електронну пошту

Вакансії ПрАТ «Рівнеобленерго»

Список відкритих вакансій

Підрозділ Посада Вимоги до кандидата
Департамент інформаційних технологій та телекомунікацій Адміністратор систем (управління технологічними процесами) вища освіта за напрямком підготовки “Інформаційні технології”, “прикладна математика”, досвід роботи (програмування)
Департамент інформаційних технологій та телекомунікацій Інженер-програміст вища освіта за напрямком підготовки “Інформаційні технології”, “прикладна математика”, досвід роботи (програмування)
Служба підстанцій (бригада централізованого ремонту) Електрослюсар з ремонту устаткування розподільчих пристроїв професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше1 року.
Служба підстанцій (Рівненська група підстанцій) Електрослюсар з ремонту устаткування розподільчих пристроїв професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Служба підстанцій (Млинів) Електрослюсар з ремонту устаткування розподільчих пристроїв професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Служба підстанцій (Здолбунів) Майстер з ремонту устаткування базова вища освіта за напрямком підготовки «технік- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Служба підстанцій (Володимирець) Майстер з ремонту устаткування базова вища освіта за напрямком підготовки «технік- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Служба підстанцій (Березне) Майстер з ремонту устаткування базова вища освіта за напрямком підготовки «технік- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Служба підстанцій (Корець) Майстер з ремонту устаткування базова вища освіта за напрямком підготовки «технік- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Служба підстанцій (Костопіль) Електромонтер з обслуговування підстанції професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 2 років.
Служба підстанцій (Дубно) Електрослюсар з ремонту устаткування розподільчих пристроїв професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Служба релейного захисту та автоматики Інженер повна вища освіта за напрямком підготовки «інженер – електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Служба ліній (Рівне) Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Ремонтно – експлуатаційна дільниця будівель та споруд Електрогазозварник професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електрогазозварник», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 2 років.
Ремонтно – експлуатаційна дільниця будівель та споруд Столяр будівельний професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «столяр будівельний», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 2 років.
Ремонтно – експлуатаційна дільниця будівель та споруд Лицювальник-плиточник професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «лицювальник-плиточник», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 2 років.
Ремонтно – експлуатаційна дільниця будівель та споруд Покрівельник рулонних покрівель та покрівель із штучних матеріалів професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «покрівельник», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 2 років.
Служба механізації і транспорту Водій автотранспортних засобів з середньою освітою та за наявності посвідчення водія відповідних категорій; зі знанням правил дорожнього руху; досвідом роботи на відповідних посадах не менше 3 років; відсутність медичних протипоказань для виконання обов’язків водія.
Служба механізації і транспорту Водій автотранспортних засобів (бортовий вантажний автомобіль в/п до 5,3 т) з середньою освітою та за наявності посвідчення водія відповідних категорій; зі знанням правил дорожнього руху; досвідом роботи на відповідних посадах не менше 3 років; відсутність медичних протипоказань для виконання обов’язків водія.
Служба механізації і транспорту Слюсар-ремонтник професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Служба механізації і транспорту Електрогазозварник професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Відділ розрахунків зі споживачами Фахівець (зі зняття показників) вища освіта економічного напрямку підготовки, знання програмного забезпечення Міcrosoft Office, досвід роботи на посадах за спеціальністю не меншу 1 року
Виробничо-технічна служба Інженер-проектувальник (декрет) повна вища освіта за напрямком підготовки «інженер – електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський РЕМ Електромонтер оперативно – виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 2 років.
Рівненський РЕМ Машиніст автовишки та автогідропідіймача 5 розряду професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський РЕМ Контролер енергонагляду базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві
Рівненський РЕМ Кур’єр повна загальна середня освіта без вимог до стажу роботи, відсутність протипоказів до роботи за займаною посадою згідно довідки МСЕК.
Рівненський РЕМ Електромонтер з експлуатації електролічильників професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський РЕМ Майстер базова вища освіта за напрямком підготовки «технік- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Костопільський РЕМ Електромонтер оперативно – виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Костопільський РЕМ Майстер з ремонту устаткування базова вища освіта за напрямком підготовки «технік- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Костопільський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 2 років.
Костопільський РЕМ Електромонтер з експлуатації електролічильників професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Гощанський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше  2 років.
Гощанський РЕМ Електромонтер оперативно – виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше  3 років.
Гощанський РЕМ Старший фахівець (з обслуговування юридичних споживачів) вища освіта економічного напрямку підготовки, знання програмного забезпечення Міcrosoft Office, досвід роботи на посадах за спеціальністю не меншу 1 року
Корецький РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Корецький РЕМ Електромонтер оперативно – виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше  2 років.
Корецький РЕМ Контролер енергонагляду базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві
Березнівський РЕМ Контролер енергонагляду базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві
Березнівський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Березнівський РЕМ Слюсар з ремонту автомобілів професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Березнівський РЕМ Електромонтер з експлуатації електролічильників професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Березнівський РЕМ Електромонтер оперативно – виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше  3 років.
Володимирецький РЕМ Майстер з ремонту устаткування базова вища освіта за напрямком підготовки «технік- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Дубровицький РЕМ Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Дубровицький РЕМ Контролер енергонагляду базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві
Зарічненський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 2 років.
Зарічненський РЕМ Фахівець (з обслуговування юридичних споживачів) вища освіта економічного напрямку підготовки, знання програмного забезпечення Міcrosoft Office, досвід роботи на посадах за спеціальністю не меншу 1 року
Зарічненський РЕМ Контролер енергонагляду базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві
Рокитнівський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський РЕМ Електромонтер з експлуатації електролічильників професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський РЕМ Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський РЕМ Диспетчер (керівник ОДГ) повна вища освіта за напрямком підготовки «технік- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський РЕМ Диспетчер повна вища освіта за напрямком підготовки «технік- електрик», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Сарненський РЕМ Електромонтер оперативно – виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Дубенський РЕМ Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 2 років.
Здолбунівський РЕМ Електромонтер оперативно – виїзної бригади професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Здолбунівський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Млинівський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Млинівський РЕМ Електромонтер з експлуатації електролічильників професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Млинівський РЕМ Машиніст крана автомобільного 4 розряду професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Острозький РЕМ Двірник повна загальна середня освіта без вимог до стажу роботи, відсутність протипоказів до роботи за займаною посадою згідно довідки МСЕК.
Острозький РЕМ Контролер енергонагляду базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві
Радивилівський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський міський РЕМ Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський міський РЕМ Машиніст автовишки та автогідропідіймача 5 розряду професійно-технічна освіта відповідного напрямку підготовки, досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський міський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський міський РЕМ Електромонтер з експлуатації електролічильників професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 1 року.
Рівненський міський РЕМ Фахівець (з обслуговування юридичних споживачів) вища освіта економічного напрямку підготовки, знання програмного забезпечення Міcrosoft Office, досвід роботи на посадах за спеціальністю не меншу 1 року
Рівненський міський РЕМ Кур’єр повна загальна середня освіта без вимог до стажу роботи, відсутність протипоказів до роботи за займаною посадою згідно довідки МСЕК.
Рівненський міський РЕМ Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж професійно-технічна освіта за напрямком підготовки «електромонтер з обслуговування електроустаткування», досвід роботи на посадах за спеціальністю не менше 2 років.
Проектно – кошторисний відділ, виробничо – технічної служби Начальник відділу Вимоги:

1) з повною вищою освітою електротехнічного напрямку підготовки, кваліфікація «інженер-електрик».
2) впевнений користувач ПК зі знанням пакету програм MS Office;
3) досвід роботи за спеціальністю не менше 3 років.

Обов’язки (стисло):

1) Організовує , контролює та особисто відповідає за своєчасне та якісне виготовлення відділом (9 підлеглих) проектно-кошторисної документації для електричних мереж 0,4-10 кВ для потреб Товариства.

2) Організовує виготовлення відділом проектно-кошторисної документації для зовнішнього електропостачання електроустановок замовників, підготовку необхідної документації і вихідних даних для виготовлення проектної документації.
3) Організовує розгляд структурними підрозділами товариства проектної документації зовнішнього електропостачання електроустановок замовників в частині відповідності її вимогам технічних умов. Організовує підготовку технічних рішень.