Проведіть вліво, щоб Закрити

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Тарифи

встановлюються НКРЕКП України

Повідомлення щодо проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання ПрАТ «Рівнеобленерго» з 01.01.2024 року


Повідомлення ПрАТ
«РІВНЕОБЛЕНЕРГО»
щодо проекту рівнів тарифів на послуги з розподілу
електричної енергії із застосуванням стимулюючого
регулювання на 2024 рік


ПрАТ «Рівнеобленерго» (надалі – Товариство), як оператор системи розподілу, здійснює свою діяльність із застосуванням стимулюючого тарифоутворення з 01.01.2021 року.

На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» та Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 05.10.2018 №1175, ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» розраховано та буде подано до НКРЕКП матеріали щодо уточнення рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання на 2024 рік.

Відповідно до пункту 4 статті 46 Закону України «Про ринок електричної енергії», остаточні тарифи на послуги з розподілу електричної енергії на 2024 рік затверджуються НКРЕКП.

Пунктом 1 постанови НКРЕКП від 09.05.2023 року №848 «Про врегулювання окремих питань щодо встановлення тарифів, формування/схвалення планів розвитку систем передачі/розподілу та відповідних інвестиційних програм на період дії в Україні воєнного стану», передбачено, що «у період дії в Україні воєнного стану відкриті обговорення/публічні консультації питань щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з передачі електричної енергії, послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління, послуги постачальника універсальних послуг, послуги з розподілу електричної енергії, схвалення планів розвитку систем передачі/розподілу та інвестиційних програм з передачі/розподілу електричної енергії, змін до них, а також проєктів відповідних рішень НКРЕКП, не проводити;».

Повідомлення щодо тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання ПрАТ «Рівнеобленерго» з 01.01.2023 року

Повідомлення ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» щодо проекту рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання на 2023 рік

На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» та Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 05.10.2018 №1175, ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» готує для подання в НКРЕКП  матеріали щодо уточнення рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання на 2023 рік.

Відповідно до пункту 4 статті 46 Закону України «Про ринок електричної енергії», остаточні тарифи на послуги з розподілу електричної енергії на 2023 рік затверджуються НКРЕКП.

Також повідомляємо, що згідно пункту 4 постанови НКРЕКП від 12.07.2022 року №704 «Про врегулювання окремих питань щодо подання на схвалення Інвестиційних програм з передачі/розподілу електричної енергії на 2023 рік», з урахуванням положень постанови НКРЕКП від 26.03.2022 року

№349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури», – відкриті обговорення з питань встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання на 2023 рік, а також проектів відповідних рішень НКРЕКП, не проводяться.

Відкрите обговорення проекту тарифів ПрАТ «Рівнеобленерго» на послуги з розподілу електричної енергії у разі застосування стимулюючого регулювання з 01.01.2022 року

Відкрите обговорення проєкту тарифів ПрАТ «Рівнеобленерго» на послуги з розподілу електричної енергії у разі застосування стимулюючого регулювання з 01.01.2022 року

ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про початок відкритого обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії у разі застосування стимулюючого регулювання з 01 січня 2022 року.

Обґрунтування щодо встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії за стимулюючим тарифоутворенням тут

Обґрунтовані пропозиції та зауваження до проекту рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2022 рік приймаються в період з 17 до 26 вересня 2021 року (включно), у письмовому та/або електронному вигляді на адресу ПрАТ «Рівнеобленерго»: 33013, м. Рівне, вул. Кн. Володимира, 71; e-mail: info@roe.vsei.ua.

Пропозиції та зауваження мають бути обґрунтованими та підписаними. Анонімні пропозиції та зауваження, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та з урахуванням норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), відкрите обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПрАТ «Рівнеобленерго» у разі застосування стимулюючого регулювання на 2022 рік відбудеться в режимі відеоконференції 27.09.2021 о 10:00 на платформі Zoom.

Особам, які надали зауваження та пропозиції до проєкту тарифів ПрАТ «Рівнеобленерго», буде направлено листи-запрошення щодо проведення відкритого обговорення в режимі відеоконференції.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту тарифів ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2022 рік приймаються до 12:00 24.09.2021 в електронному вигляді на електронну адресу: info@roe.vsei.ua. У повідомленні про бажання взяти участь у відкритому обговоренні необхідно обов’язково вказати контактні дані представників, які візьмуть участь в обговоренні, а саме прізвище, ім’я по батькові, посада, контактний телефон та електронну адресу, що буде ідентифікатором для відеоконференції.
протокол відкритого обговорення, що відбулося 27 вересня 2021 року.

Відкрите обговорення проекту тарифів ПрАТ «Рівнеобленерго» на послуги з розподілу електричної енергії у разі застосування стимулюючого регулювання з 01.01.2021 року

Відкрите обговорення проєкту тарифів ПрАТ «Рівнеобленерго» на послуги з розподілу електричної енергії у разі застосування стимулюючого регулювання з 01.01.2021 року

ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про початок відкритого обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії у разі застосування стимулюючого регулювання з 01 січня 2021 року.

Порядок надання пропозицій і зауважень щодо проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії у разі застосування стимулюючого регулювання на 2021 рік:

– пропозиції та зауваження мають бути обґрунтованими та підписаними;

– надаються у письмовій формі на адресу ПрАТ «Рівнеобленерго»: 33013, м. Рівне, вул. Кн. Володимира, 71;

– шляхом надсилання електронних повідомлень на e-mail: info@roe.vsei.ua

– анонімні пропозиції та зауваження, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються;

– термін прийняття пропозицій і зауважень – з 08 по 17 вересня 2020 року включно.

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед населення України та з метою дотримання та виконання вимог закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» відкрите обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПрАТ «Рівнеобленерго» у разі застосування стимулюючого регулювання на 2021 рік відбудеться в режимі відеоконференції 18 вересня 2020 року о 10.00 за допомогою програми «Zoom».

 Особам, які надали зауваження та пропозиції до проєкту тарифів ПрАТ «Рівнеобленерго», за 3 робочі дні до проведення відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій) Товариством буде направлено листи-запрошення щодо проведення відкритого обговорення в режимі відеоконференції.

 Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні, можуть подати заявки про участь у такому обговоренні до Товариства не пізніше як за 2 дні до проведення відкритого обговорення проєкту тарифів. Для участі у відкритому обговоренні заявки приймаються в електронному вигляді на електронну адресу: info@roe.vsei.ua. У повідомленні про бажання приймати участь у відкритому обговоренні необхідно обов’язково вказати електронну адресу, яка буде ідентифікатором для відеоконференції.

Обґрунтування щодо встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії за стимулюючим тарифоутворенням тут

Відкрите обговорення проекту тарифів ПрАТ «Рівнеобленерго» на послуги з розподілу електричної енергії на 2020 рік

ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про початок відкритого обговорення проекту тарифів на послуги з розподілу електроенергії на 2020 рік.
Порядок надання пропозицій і зауважень щодо проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2020 рік:
– пропозиції та зауваження мають бути обґрунтованими та підписаними;
– надаються у письмовій формі на адресу ПрАТ «Рівнеобленерго»: 33013, м. Рівне, вул. Кн. Володимира, 71;
– шляхом надсилання електронних повідомлень на e-mail: info@roe.vsei.ua
– анонімні пропозиції та зауваження, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються;
– термін прийняття пропозицій і зауважень – з 13 по 23 вересня 2019 року включно.
Дата відкритого обговорення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2020 рік – 25 вересня 2019 року о 10.00 год за адресою: вул. Кн. Володимира, 71, м.Рівне.

Обґрунтування щодо встановлення (формування) тарифів на розподіл та постачання електричної енергії
тут

Протокол відкритого обговорення від 25.09.2019

Відкрите обговорення проекту тарифів ПрАТ «Рівнеобленерго» на послуги з розподілу електричної енергії на 2019 рік

ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про початок відкритого обговорення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2019 рік.
Пропозиції до проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2019 рік просимо надавати:
– у письмовій формі на адресу ПрАТ «Рівнеобленерго»: 33013, м. Рівне, вул. Кн. Володимира, 71;
– шляхом надсилання електронних повідомлень на e-mail: info@roe.vsei.ua
Пропозиції та зауваження з питань, винесених на відкрите обговорення проекту тарифів на розподіл електроенергії 2019 року, надані заінтересованими особами, приймаються у термін з 08 по 19 жовтня 2018 року включно.
Пропозиції і зауваження до проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2019 рік мають бути обґрунтовані та надаватися у визначений вище строк.
Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.
Результати відкритих обговорень питання необхідності встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії для ПрАТ «Рівнеобленерго на 2019 рік відбудуться 22.10.2018 року о 10:00 год. в приміщенні ПрАТ «Рівнеобленерго».

Обґрунтування щодо встановлення (формування) тарифів на розподіл та постачання електричної енергії тут

Відкрите обговорення проекту тарифів ПрАТ «Рівнеобленерго» на розподіл електричної енергії та тарифів на постачання електричної енергії з 01.01.2019 року

ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про початок відкритого обговорення проекту тарифів на розподіл та постачання електроенергії з 01 січня 2019 року.
Пропозиції до проекту тарифів на розподіл та постачання електроенергії на 2019 рік просимо надавати:
– у письмовій формі на адресу ПрАТ «Рівнеобленерго»: 33013, м. Рівне, вул. Кн. Володимира, 71;
– шляхом надсилання електронних повідомлень на e-mail: info@roe.vsei.ua
Пропозиції та зауваження з питань, винесених на відкрите обговорення проекту тарифів на розподіл та постачання електроенергії з 01 січня 2019 року, надані заінтересованими особами, приймаються у термін з 18 по 01 жовтня 2018 року включно.
Пропозиції і зауваження до проекту тарифів на розподіл електричної енергії на 2019 рік мають бути обґрунтовані та надаватися у визначений вище строк.
Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.
Обґрунтування щодо встановлення (формування) тарифів на розподіл та постачання електричної енергії тут

Відкрите обговорення проекту тарифів ПрАТ «Рівнеобленерго» на розподіл електричної енергії та тарифів на постачання електричної енергії у разі застосування стимулюючого регулювання з 01.07.2018 року

ПрАТ «Рівнеобленерго» інформує, що відкриті обговорення (відкриті слухання) з питання зміни тарифів на розподіл та постачання електроенергії у разі застосування стимулюючого регулювання з 01 липня 2018 року – переносяться.
Про дату та час проведення відкритих обговорень з питання зміни тарифів на розподіл та постачання електроенергії Товариство проінформує на офіційному веб-сайті.

У відповідності до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (постанова НКРЕКП від 30.06.2017 року № 866), Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» та Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання (постанова НКРЕКП від 26.07.2013 року № 1030), ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про початок відкритого обговорення проекту тарифів на розподіл (передачу) та постачання електроенергії у разі застосування стимулюючого регулювання з 01 липня 2018 року.
Стимулююче регулювання мотивує енергопостачальні компанії працювати ефективніше: знижувати витрати, підвищувати енергоефективність, збільшувати інвестиції в розвиток енергосистеми. В результаті цих заходів клієнти отримають більш надійне енергопостачання та якісне обслуговування.
ПрАТ «Рівнеобленерго» здійснено розрахунок тарифів згідно з нормативними документами щодо стимулюючого тарифоутворення, зокрема постанови НКРЕКП від 26.07.2013 № 1030 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання».
Інформаційні матеріали з обґрунтуванням необхідності зміни тарифів на розподіл (передачу) та постачання електроенергії презентація
Обґрунтовані пропозиції необхідно надавати шляхом оформлення письмового/електронного звернення за адресою: 33013, м. Рівне, вул. Кн. Володимира, 71; на e-mail: INFO@ROE.VSEI.UA, у термін з 02.04.2018 р. по 15.04.2018 р. включно.
Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.
Громадські обговорення відбудуться 16 квітня 2018 року.

Детальніше з принципами та перевагами стимулюючого регулювання можна ознайомитися в презентації НКРЕКП «Існуюча практика тарифоутворення та бачення по впровадженню RAB-регулювання», яка розміщена за окремою вкладкою стимулююче регулювання.

Відкрите обговорення (слухання) питання щодо зміни тарифів на передачу та постачання електроенергії, запланованих з 01 січня 2018 року.

ПрАТ «Рівнеобленерго» інформує про те, що в період з 5 по 20 серпня 2017 року проходить відкрите обговорення (відкрите слухання) питання щодо зміни тарифів на передачу та постачання електроенергії,  запланованих з 01 січня 2018 року. Інформаційні матеріали з обґрунтуванням необхідності зміни тарифів на передачу  та постачання електроенергії розміщені у вигляді   презентації
Зауваження та пропозиції приймаються до 20.08.2017 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 33013, м. Рівне, вул. Кн. Володимира, 71; на e-mail: Iryna.Levytska@roe.vsei.ua
У актовій залі компанії 21 серпня 2017 року пройшли відкриті обговорення питань щодо встановлення тарифів на розподіл електричної енергії (передачу електроенергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електроенергії за регульованим тарифом ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2018 рік.
Протокол відкритого обговорення


Структура

 1. Актуально Повідомлення про нові тарифи ОСР на період 01.01.2024 – 30.06.2024 року (включно)
 2. Повідомлення про нові тарифи ОСР з 01.01.2023 року по 31.12.2023 року (включно)
 3. Повідомлення про нові тарифи ОСР на період 01.01.2023 – 31.07.2023 року (включно)
 4. Повідомлення про нові тарифи ОСР на період 01.01.2023 – 30.06.2023 року (включно)
 5. Повідомлення про нові тарифи ОСР на період 01.01.2023 – 31.05.2023 року (включно)
 6. Повідомлення про нові тарифи ОСР на період 01.01.2023 – 31.04.2023 року (включно)
 7. Актуально Інформація про середню ціну купівлі електричної енергії на балансуючому ринку – з 01 січня 2023 року
 8. Інформація про середню ціну купівлі електричної енергії на балансуючому ринку – з 01 січня 2022 року
 9. Повідомлення про нові тарифи ОСР на період 01.01.2023 – 31.03.2023 року (включно)
 10. Інформація про середню ціну купівлі електричної енергії на балансуючому ринку – з 01 січня 2021 року
 11. Повідомлення про нові тарифи ОСР з 01 січня 2022 року
 12. Повідомлення про перегляд тарифів ОСР РОЕ з 01 січня 2022 року
 13. Повідомлення про нові тарифи ОСР з 01 вересня 2021 року
 14. Інформація про середню ціну купівлі електричної енергії на балансуючому ринку – з 01 липня 2019 року
 15. Повідомлення про нові тарифи ОСР з 01 січня 2021 року

Зверніть увагу

consumer_banner

Зелений тариф
sun_energy_banner
Постанова про встановлення “зелених” тарифів
на електричну енергію для приватних домогосподарств

Про пільги та субсидії
Хто має право на пільгу!? Порядок надання і нарахування субсидії та інша корисна інформація... Детальніше »

Перейти до вмісту
Copy link
Powered by Social Snap