Проведіть вліво, щоб Закрити

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Рівнеобленерго

Енергетична компанія України

Повідомлення щодо настання форс-мажорних обставин

У зв’язку із військовою агресією Російської Федерації проти України із 05 год. 30 хв. 24 лютого 2022 року, на території України введено воєнний стан, згідно Наказу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення військового стану в Україні», затвердженого Законом України «Про введення військового стану в Україні» №2002-ІХ від 24.02.2022 року.
 
Торгово-промислова палата України, листом від 28.02.2022 року №2024/02.0-7.1, засвідчила, що військова агресія Російської Федерації Проти України, що стала підставою введення воєнного стану з 24 лютого 2022 року, є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами для суб’єктів господарської діяльності та/або фізичних осіб по договору, окремим податковим та/чи іншим зобов’язанням/обов’язком, виконання яких настало згідно з умовами договору, контракту, угоди, законодавчих чи інших нормативних актів і виконання відповідно яких стало неможливим у встановлені терміни внаслідок настання таких форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).
 
Враховуючи вище викладене повідомляємо, що у зв’язку з настанням форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), ПрАТ «Рівнеобленерго» немає можливості, на час дії зазначених обставин, виконувати свої зобов’язання у строки передбачені Договором, які продовжуються на строк дії обставин непереборної сили.
 
ПрАТ «Рівнеобленерго» висловлює свою повагу, сподівається на розуміння та подальшу співпрацю

Перейти до вмісту
Copy link
Powered by Social Snap