«Рівнеобленерго» відтепер у Viber!

Передати показники лічильника, дізнатися про планові та аварійні відключення електроенергії, ознайомитися зі станом свого особового рахунку, а також зконтактувати з нашим кол-центром відтепер можна за допомогою вайбер-групи «Рівнеобленерго».

Для того, щоб переконатися наскільки це просто – приєднуйтесь за допомогою QR-коду, посилання, або ж зв’яжіться з нашим кол-центром за номерами телефону (0362)  694-298, 694-279, або – за допомогою електронної пошти contact@roe.vsei.ua.

Як долучитися до Viber-групи «Рівнеобленерго»?

Покрокова інструкція:

 • у налаштуваннях свого Viber потрібно обрати QR-код!  
 • зіскануйте QR-код та приєднуйтеся до групи Рівнеобленерго!

       

 • в автоматичному режимі отримуйте інформацію про стан рахунку, передавайте показники лічильника, дізнавайтеся про планові та аварійні відключення. Це можна зробити за допомогою відповідних клавіш у групі.

    

Для того, щоб скористатися клавішами «Стан рахунку» та «Внести показник» необхідно внести номер особового рахунку (в форматі 25*******) та вказати прізвище власника. 

При користуванні сервісом «Ремонтні роботи» Вам буде запропоновано обрати район електричних мереж (Рівненський міський РЕМ, Корецький РЕМ, Дубровицький РЕМ тощо), після чого буде надіслано інформацію з датою, часом початку та завершення запланованих робіт, в наслідок яких тимчасово припинено постачання електричної енергії.

Клавіша «Контакти» надасть інформацію для зв’язку з оператором кол-центру.

До слова – вже незабаром виходити на зв’язок з нашим кол-центром можна буде за допомогою багатоканальних мобільних номерів усіх національних операторів.

«Рівнеобленерго» – з нами комфортно та зручно!

Долучайтесь!

Відео-інструкція

12 коментарів to “«Рівнеобленерго» відтепер у Viber!”

 1. Микола - 2 Січня, 2020 Відповіcти

  Особистий кабінет на сайті вже довгий час не коректно працює. Зверніть ,будь-ласка, увагу.

  • Хомич Анна - 9 Січня, 2020 Відповіcти

   Добрий день! Дякуємо за Ваше звернення!
   В чому полягає не коректність роботи особистого кабінету!? Ви помітили не відповідності у відображенні особових даних!? За можливості, деталізуйте, будь ласка, коментар.
   Інформація є важливою для нас, оскільки ми прагнемо створити для Вас максимально комфортні умови використання сервісу.

 2. Петро Жабняк - 17 Січня, 2020 Відповіcти

  Квитанції на оплату приходять досить пізно. А в особистому кабінеті відображаються тільки показники лічильника. Якщо можливо вирішіть це питання.

  • Анна Хомич - 20 Січня, 2020 Відповіcти

   Добрий день! Дякуємо за Ваше звернення!
   Сервіс ПрАТ “Рівнеобленерго” призначений для передачі показів приладу обліку електричної енергії. Аби отримати інформацію стосовно стану розрахунків за спожиту електричну енергію, Ви можете скористатися пропозиціями від ТОВ Рівненської обласної енергопостачальної компанії. Перейшовши на сайт, за адресою: http://www.ez.rv.ua – можна зареєструватись в “Особистому кабінеті споживача РОЕК”, де будуть доступними рахунки за спожиту електричну енергію.

   З побажаннями всього найкращого,
   Адміністратор сервісу.

 3. Роман - 22 Квітня, 2020 Відповіcти

  Доброго дня. Інформація в особистому кабінеті не відповідає дійсності. Незалежно від внесених показників, сума в рахунку завжди одна і та ж. Будь ласка, вирішіть проблему. дякую

  • Анна Хомич - 19 Травня, 2020 Відповіcти

   В “особистому кабінеті” ПрАТ Рівнеобленерго (як оператора системи розподілу електроенергії) Ви можете передавати покази електролічилька та переглядати інформацію щодо облаштування вузла точки обліку, а стосовно нарахування за спожиту електроенергію Вам потрібно звертатись до сервісів постачальника. Якщо Вашим постачальником електроенергії є ТОВ РОЕК, та за посиланням https://www.ez.rv.ua/ Ви зможете створити свій “персональний кабінет” – де є представлені рахунки, суми нарахувань, і т. д.

  • Анна Хомич - 19 Травня, 2020 Відповіcти

   В ПрАТ Рівнеобленерго “особистому кабінеті” (як оператора системи розподілу електроенергії) Ви можете передавати покази електролічилька та переглядати інформацію щодо облаштування вузла точки обліку, а стосовно нарахування за спожиту електроенергію Вам потрібно звертатись до сервісів постачальника. Якщо Вашим постачальником електроенергії є ТОВ РОЕК, та за посиланням https://www.ez.rv.ua/ Ви зможете створити свій “персональний кабінет” – де є представлені рахунки, суми нарахувань, і т. д.

 4. Марія - 20 Травня, 2020 Відповіcти

  Не можливо зареєструватись в особистому кабінеті:
  -не приймає ЕІС-код;
  -немає графи для введення особового рахунку

 5. Мирослава - 21 Травня, 2020 Відповіcти

  Підскажіть,чи можливо дистанційно на електр. адресу написати заяву про перехід на двохзонний облік електроенергії? і вартість послуги?

  • Анна Хомич - 1 Червня, 2020 Відповіcти

   Перехід на дифтарифний розрахунок можливий за умови наявності двозонних, або тризонних лічильників електроенергії. Аби придбати такий прилад обліку Вам потрібно звернутись письмово з особистим візитом, або поштою (в т. ч. електронною Contact@roe.vsei.ua). На основі Вашого звернення буде застосовано калькульцію з визначення вартості усіх необхідних робіт. До слова – “зонний” прилад обліку Ви можете придбати не тільки в Товаристві, використовуйте поради, що на нашому сайті, стосовно технічних характеристик приладу обліку та обирайте оптимальний саме для Вас варіант.

 6. Володимир - 2 Червня, 2020 Відповіcти

  Чому нема сторінки з архівом моїх платежів? Якщо є, то як туди зайти???

  • Анна Хомич - 2 Червня, 2020 Відповіcти

   Дана інформація доступна на сервісах Вашого постачальника електренергії. Для прикладу: на офіційному сайті ТОВ РОЕК https://www.ez.rv.ua/ є можливість використовувати персональний кабінет для дому, де представлено відомості по оплаті, нарахуванню, тощо.

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.