Проведіть вліво, щоб Закрити

Інформаційно-консультаційний центр


З метою надання населенню Рівненської області інформаційних консультацій у вирішенні різного роду питань щодо енергопостачання, для підвищення рівня культури взаємовідносин і формування прозорого інформаційного середовища з різних питань обслуговування споживачів, згідно з Постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України (НКРЕ) № 299 від 12.03.2009 в ПрАТ «Рівнеобленерго» був створений Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ).

ІКЦ  є загальнодоступним центром для юридичних,  фізичних осіб-підприємців та населення, які є споживачами електричної енергії або мають намір стати  споживачами та звернулися за консультацією, отриманням інформації або для розв’язання суперечних питань, які виникли між компанією-енергопостачальником та заявниками. Інформаційно-консультаційні послуги надаються заявнику на безоплатній основі.

В ІКЦ діє комісія за участю представників  ПрАТ «Рівнеобленерго»,  НКРЕ та інспекції ДЕН у Рівненській області та за присутності заявника для розв’язання суперечностей та конфліктних ситуацій. Комісія ІКЦ ретельно перевіряє та аналізує факти з питань, які вирішені не на користь заявника.

Завдання нашого центру
Ми співпрацюємо з...

Всі  звернення, що надходять до ІКЦ, знаходяться під постійним контролем. Обґрунтовані рішення приймаються в терміни, передбачені законодавством України.

Шановні споживачі, якщо Ви зіткнулися з непорозуміннями в питанні надання послуги з електропостачання, не залишайтесь наодинці — зверніться до нас, в ІКЦ.

Наші фахівці докладуть максимум зусиль, щоб допомогти вам вирішити спірне питання. Будемо раді вас бачити.

Контакти ІКЦ

Графік роботи
ПН – ЧТ з 800 до 1715
ПТ з 800 до 1600
Обід з 1200 до 1300
СБ, НДвихідні дні
Адреса
33000 м. Рівне, вул. Князя Володимира,71
Інформаційно-консультаційний центр
ПрАТ «Рівнеобленерго»
Телефон