Завершився фінальний етап конкурсу професійної майстерності бригад розподільних мереж «Рівнеобленерго»

Змагання пройшли 24 листопада 2017 року на полігоні Березнівського РЕМ.

Підтвердити свої професійні якості, вміння оперативно ухвалювати рішення та діяти в екстремальних ситуаціях, а також обмінятись досвідом мали можливість бригади Дубровицького, Рокитнівського, Гощанського та Рівненського районного підрозділів РЕМ.

Правила для всіх учасників змагань, як завжди, були незмінними. Учасникам довелося продемонструвати свої вміння як у теоретичних, так і в практичних завданнях.

За діями енергетиків на всіх етапах змагань прискіпливо стежили судді. Кожна бригада повинна була пройти 5 етапів змагань:

– Перевірка захисних засобів, інструменту та пристосувань бригадного автомобіля;

–  Підготовка робочого місця та допуск бригади до роботи на КТП;

–  Перевірка знань персоналу з охорони праці;

– Звільнення «потерпілого» від дії електричного струму. Проведення реанімаційних заходів.

–   Гасіння модельного вогнища пожежі.

Одним з найважливіших завдань є звільнення потерпілого і надання йому першої допомоги. Адже від швидкості та злагодженості дій  залежить життя і стан здоров’я людини. Тож, якщо рятівник вкладається у 4 хвилини, людину можна врятувати. Тому бригадам на порятунок «потерпілого» давали не більше 4 хвилин. Переможцю фінальних випробувань це вдалося зробити лише за 2 хв і 5 сек. Отож, місця серед учасників розподілилися таким чином: перше місце посіла бригада Гощанського РЕМ, друге – Дубровицького, третє – Рівненського РЕМ, четверте – Рокитнівського.

Усі команди отримали подарунки, що значно полегшать щоденну роботу – висоторізи, бензопили та інструменти.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі