Заняття з електробезпеки провели рокитнівські енергетики студентам медучилища

Урок електробезпеки

Під час спільних тренувань.

Саме на базі Рокитнівського медичного училища 22 листопада пройшли спеціальні об’єктові тренування з  цивільного захисту на тему «Дії органів управління та сил цивільного захисту щодо ліквідації загрози виникнення надзвичайних подій об’єктового характеру». Окрім енергетиків у навчаннях взяли участь працівники Державної пожежно-рятувальної частини №10, Управління національної поліції в Рокитнівському районі, Комунального закладу екстреної медичної допомоги та катастроф Рокитнівського району, Рокитнівської районної державної адміністрації.

Докуск

Працівниками Рокитнівського РЕМ оперативно-виїздної бригади в складі електромонтера ОВБ Люмаха Р.В. та електромонтера–водія ОВБ Кліменка Д.Р. було виконано допуск караулу пожежно-рятувальної частини до гасіння пожежі на об’єкті. До ліквідації умовного завдання долучилися і самі працівники Рокитнівського РЕМ.

Кардаш

Начальник району електричних мереж Олександр Кардаш провів  заняття з електробезпеки студентам медичного училища. Зокрема, майбутнім медикам нагадали як надавати першу медичну допомогу у випадку ураження електрострумом, а також про правила безпечної поведінки поблизу енергооб’єктів.

Гасіння пожежі

За підсумками спеціального об’єктового тренування  заступник  начальника зміни оперативно-кординаційного центру ГУ ДСНС України в Рівненській області підполковник служби цивільного захисту Політик І.В. високу оцінку  діям працівників Рокитнівського РЕМ в екстремальних ситуаціях.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі