Всесвітній день захисту прав споживачів

cons_day_thumb

Шановні пані та панове,

Від імені ПАТ «Рівнеобленерго» дозвольте висловити Вам нашу пошану та привітати з Всесвітнім днем захисту прав споживачів.

За рішенням ОНН це свято відзначається у річницю виступу Президента США Джона Ф.Кеннеді в Конгресі 15 березня 1961 року. На цьому виступі були проголошені чотири основних права споживача: на безпеку, на інформацію, на вибір і на право бути почутим, які пізніше лягли в основу Закону про захист прав споживачів. Кеннеді сказав: «Ми всі споживачі. Навіть Президенти». Тому цей день – не просто важлива дата в календарі, але й прекрасна можливість для кожного з нас розширити свої знання, стати поінформованим споживачем.

Ми завжди прагнемо бути відкритими до наших споживачів, цінувати думку кожного без винятків. Нажаль, на сьогодні не всі наші споживачі знають, що у нас працює сучасний Кол-центр, який приймає дзвінки від наших споживачів цілодобово щодня. Протягом 2015 року наші оператори надали відповіді на більше ніж 600 тисяч дзвінків від наших споживачів. Для Вашої зручності номери контактних телефонів зазначені у рахунках, які Ви отримуєте щомісяця за власною адресою. Кол-центр плідно співпрацює з диспетчерами РЕМ, приймає показники лічильників та надає консультації щодо розрахунків за електроенергію.

Окрім Кол-центру, в ПАТ «Рівнеобленерго» функціонує Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ), який був створений відповідно до Постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України (НКРЕ) №299 від 12.03.2009. Основною метою ІКЦ є надання споживачам інформаційних консультацій, підвищення рівня культури взаємовідносин і формування прозорого інформаційного середовища з різного роду питань щодо енергопостачання. Фахівці ІКЦ проводять особистий прийом та листування зі споживачами за адресою центрального офісу Товариства: м.Рівне, вул.Князя Володимира, 71, з понеділка по четвер 8:00-17:15 та у п’ятницю 8:00-16:00 (обідня перерва 12:00-13:00). Номер контактного телефону ІКЦ (0362) 63-34-48.

Шановні споживачі, дозвольте ще раз привітати Вас з Днем захисту прав споживачів та запевнити, що ми завжди раді Вам допомогти. Не залишайтесь наодинці, будьте поінформованими – звертайтесь до нас. Всі наші дії направлені на всебічне та повне виконання своїх обов’язків перед споживачами.

З найщирішими привітаннями,

ПАТ «Рівнеобленерго»

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі