Військовий пенсіонер з Сарн написав лист-подяку керівництву «Рівнеобленерго»

Володимир Потапович – військовий пенсіонер, інвалід армії ІІ групи, потерпілий внаслідок аварії на ЧАЕС написав лист-подяку до Міністерства енергетики та вугільної промисловості для Голови правління «Рівнеобленерго» Сергія Невмержицького. Також Подяка від Володимира Потаповича надійшла і на адресу Товариства.

Володимир Петрович Потапович мешкає у Сарнах, у багатоповерхівці на вул. Пушкіна, 4.

З 2009 року його будинок від’єднаний від централізованого опалення. Тож впродовж років чоловікові нічого не залишалося, як обігріватися електроконвектором. Адже на облаштування індивідуального опалення у пенсіонера, який левову частку коштів витрачає на ліки, грошей не було.

Спроби домогтися вирішення питання через структури ЖКГ у Сарнах позитивних результатів не давали, доки у березні Володимир Потапович не звернувся до «Рівнеобленерго», зокрема, до Голови правління Сергія Невмержицького. Разом з заступником директора комерційного з технічних питань Сергієм Безсмертним було знайдено шляхи технічного вирішення проблеми. Безпосередньо Володимир Потапович спілкувався з начальником відділу по роботі зі споживачами Валентиною Король та фахівцями Сарненського РЕМ. Вже за місяць пенсіонер прибув у Рівне, щоб особисто подякувати за сприяння у облаштуванні електроопалення, вміння вислухати, чуйне та доброзичливе ставлення, а також за небайдужість до соціально незахищених.

Зауважимо: «Рівнеобленерго» – соціально відповідальне підприємство, ми завжди готові йти на зустріч у межах своєї компетенції та повноважень. Ми готові вислухати проблеми кожного споживача і допомагати у їх вирішенні».

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі