Відкрите обговорення проекту тарифів ПрАТ «Рівнеобленерго» на розподіл електричної енергії та тарифів на постачання електричної енергії у разі застосування стимулюючого регулювання з 01.07.2018 року

У відповідності до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (постанова НКРЕКП від 30.06.2017 року № 866), Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» та Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання (постанова НКРЕКП від 26.07.2013 року № 1030), ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про початок відкритого обговорення проекту тарифів на розподіл (передачу) та постачання електроенергії у разі застосування стимулюючого регулювання з 01 липня 2018 року.

Стимулююче регулювання мотивує енергопостачальні компанії працювати ефективніше: знижувати витрати, підвищувати енергоефективність, збільшувати інвестиції в розвиток енергосистеми. В результаті цих заходів клієнти отримають більш надійне енергопостачання та якісне обслуговування.

ПрАТ «Рівнеобленерго» здійснено розрахунок тарифів згідно з нормативними документами щодо стимулюючого тарифоутворення, зокрема постанови НКРЕКП від 26.07.2013 № 1030 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання».

Інформаційні матеріали з обґрунтуванням необхідності зміни >тарифів на розподіл (передачу)  та постачання електроенергії презентація

Обґрунтовані пропозиції необхідно надавати шляхом оформлення письмового/електронного звернення за адресою: 33013, м. Рівне, вул. Кн. Володимира, 71; на e-mail: INFO@ROE.VSEI.UA, у термін з 02.04.2018 р. по 15.04.2018 р. включно.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

Громадські обговорення відбудуться 16 квітня 2018 року.

Детальніше з принципами та перевагами стимулюючого регулювання можна ознайомитися в презентації НКРЕКП «Існуюча практика тарифоутворення та бачення по впровадженню RAB-регулювання», яка розміщена за окремою вкладкою стимулююче регулювання

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі