Учні Володимирецького районного колегіуму побували у гостях у енергетиків

До Дня захисту дітей на базі Володимирецького РЕМ  учням 7-А класу колегіуму було проведено екскурсію та урок з електро та пожежної безпеки.

Зокрема, начальник Володимирецького РЕМ Василь Стовба розповів школярам про принципи передачі електроенергії до кінцевих споживачів та їх домівок, про особливості обслуговування електрообладнання та мереж «Рівнеобленерго. Учням показали відеофільм та провели профілактичну бесіду на теми евакуації з приміщень у випадку пожежі та з основ безпеки життєдіяльності. Поговорили навіть про шкідливий вплив енергетичних напоїв на організм людини.

Крім того, дітям нагадали про правила поводження з електроприладами, вплив електроструму на організм людини, звільнення потерпілого від дії електричного струму, розповіли що являє собою крокова напруга (напруга, яка виникає при обриві і падінні на землю проводу діючої лінії електропередач) та надання першої медичної допомоги при ураженні електрострумом.

Наприкінці зустрічі школярі зробили фото на згадку.

Зауважимо, що фахівцями «Рівнеобленерго» популяризація електробезпеки здійснюється на постійній основі. Протягом літнього періоду такі заходи проводитимуться і в оздоровчих таборах.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі