У Сіянцях на Острожчині триває реконструкція електромереж

Згідно з Інвестиційною програмою ПрАТ «Рівнеобленерго» у с. Сіянці Острозького району до кінця вересня мають замінити 191 дерев’яну електроопору на нові залізобетонні, понад 5 км повітряних ліній електропередач напругою 0,4 кВ з ізольованими проводами (ПЛІ). Окрім того, у населеному пункті вже замінили існуючу трансформаторну підстанцію та встановили дві розвантажувальні підстанції напругою 10/0,4кВ, побудували 0,4км повітряних ліній напругою 10 кВ.

Нагальну потребу у реконструкції розуміють енергетики, завершення робіт з нетерпінням очікують і мешканці села Сіянці.

Адже постійне зростання кількості споживачів електроенергії та електроприладів не могло не вплинути на розподіл потужностей трансформаторних підстанцій та на лінії електропередач, які були побудовані ще у 60-их роках минулого століття. Зрозуміло, що під час введення  в  експлуатацію електромереж, навантаження на них було значно меншим.

Тож цього літа енергетики взялися виправити ситуацію і реконструювати існуюче електропостачання у селі аби зробити його більш надійним та безпечним (під час реконструкції використовуються сучасні ізольовані електропроводи) для близько 600 мешканців населеного пункту.

Нагадаємо, що загалом цьогорічна Інвестпрограма «Рівнеобл-енерго» передбачала реконструкцію 95 км електромереж на суму понад  40 мільйонів гривень. Фактично усе заплановане на 2017 рік вже реалізовано.

 

 

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі