Тарифи на електроенергія для населення встановлені НКРЕ 01.07.2012

З 1 липня 2012 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) встановлено нові тарифи на електричну енергію для побутових споживачів. Дане рішення прийнято у зв’язку з приведенням тарифів на електричну енергію для населення до економічно обґрунтованого рівня.

Так, з 01.07.2012 р. (відповідно до постанови НКРЕ № 750 від 15.06.2012 р.)  тарифи для населення, яке споживає понад 800 кВт*год. на місяць встановлюються на рівні 95,76 коп. за 1 кВт*год. Крім того, по зазначеному тарифу за електроенергію сплачуватимуть побутові споживачі, які використовують електричне опалення в опалювальний період і споживають понад 1800 кВт∙год на місяць.

 

На думку НКРЕ, це дасть можливість наблизити тарифи на електроенергію для побутових споживачів до економічно обґрунтованого рівня. Адже на сьогодні, величина тарифу для побутового населення покриває лише 30% від собівартості виробленої електроенергії.

Зазначені зміни тарифів на електроенергію не поширюються на:

-багатодітні сім’ї (сім’ї, які виховують 3 і більше дітей);

-прийомні сім’ї (сім’ї, які добровільно взяли на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей);

-дитячі будинки сімейного типу (сім’ї, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування);

-гуртожитки, дачні, дачно-будівельні кооперативи, гаражно-будівельні кооперативи, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи та/або товариства, житлово-експлуатаційні організації, тощо;

-населення, яке проживає у будинках, які обладнані електроопалювальними установками, та яке споживає електроенергію до 1800 кВт*год. на місяць у зимовий період;

-населення, яке проживає у багатоквартирних будинках, у яких відсутнє централізоване тепло- та газопостачання, та яке споживає електроенергію до 1800 кВт*год. на місяць у зимовий період.

 

Корисно:

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо нарахувань, будь-ласка, звертайтесь до Дзвінкового центру при ПАТ «Рівнеобленерго» (за тел.(0362) 69-42-98),  або завітайте в районну дільницю)

 

* Повноваження щодо встановлення тарифів на електричну енергію для населення покладено на державний орган регулювання – НКРЕ (постанова КМУ 25.12.96 N 1548). ПАТ “Рівнеобленерго” не встановлює тарифи, а лише проводить розрахунки за спожиту електроенергію згідно затверджених НКРЕ.

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.