Солодкі подарунки від енергетиків отримали вихованці Чудельської школи-інтернату

З нагоди новорічних свят усі 114 діток з особливими потребами отримали по солодкому пакунку від ПрАТ «Рівнеобленерго». Солодощі дітлахам передали під час новорічного дійства, що проходило у клубі  Чудельскої загальноосвітньої школи-інтернату №2.

Директор

Директор найвіддаленішого інтернатного закладу, що виховує дітей з розумовими вадами, Малюжинський Валерій Володимирович під час святкового дійства нагадав гостям свята про благодійний проект, втілений «Рівнеобленерго».

Декілька років тому найбільша проблема школи-інтернату полягала у відсутності освітлення на території установи. Навчальні корпуси та спальні, їдальня, кухня, майстерні та, навіть, туалети для старших класів, розташовувалися на дворі, посеред Чудельського лісу.

Попри те, що освітлення такої території – це великий та затратний проект, Голова правління ПрАТ «Рівнеобленерго» Сергій Невмержицький пообіцяв вирішити цю проблему і забезпечити світлом усі 10 гектарів, що займає установа.
Зусиллями Сарненського РЕМ роботи вдалося провести в найкоротші терміни – а це встановлення 36 опор, забезпечення освітлення сучасним СІП-проводом.

Лінія електропередач

Навіть через кілька років фахівці закладу та його директор згадують про масштабний проект та дивують сучасною лінією усіх нечастих гостей спеціалізованого закладу.

Територія

Сподіваємося у новому, 2018 році, усі мрії малечі з Чуделя здійсняться. До слова, з цього навчального року тут реабілітацію проходять не лише діти шкільного віку, а й дошкільнята. За словами Валерія Малюжинського, перебування в установі не вирок. Чимало діток після кількох років в інтернаті переходять у звичайні школи.

Це вдається в першу чергу завдяки неймовірним зусиллям педагогів установи, співпраця з якою буде тривати і в подальшому!

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі