Рівнеобленерго здійснює планову заміну електролічильників

Це запорука коректного обліку електричної енергії, правильно виставлених рахунків, можливість економити та підтримка держави в умовах підготовки до осінньо-зимового періоду.
Частина лічильників, заміну яких проводить наш персонал – з можливістю програмування на «зонний» облік та дистанційною передачею даних. Таких з початку року персоналом ПрАТ «Рівнеобленерго» встановлено вже майже 5800 одиниць. Усього до кінця 2022 року «розумних» лічильників у побутових споживачів Рівненщини буде встановлено майже 11 тисяч. Заміна проводиться у м. Рівне, колишньому Рівненському районі, на території обслуговування Березнівського, Костопільського, Радивилівського, Сарненського відділень із взаємодії з клієнтами. Загалом протягом п’яти років у домогосподарствах області вже встановлено понад 65 тисяч приладів обліку, що самостійно зчитують дані. До кінця року ця цифра наблизиться до 70 тисяч.
Перевага таких приладів обліку безсумнівна, – зауважує директор із взаємодії з клієнтами Андрій Ахромкін. Адже лічильники з модулем дистанційного зчитування забезпечують точність передачі фактичних даних споживання, тобто показників приладу обліку, а значить в подальшому і точність виставлення рахунка постачальником електричної енергії. Та найголовніше, – каже Андрій Ахромкін, – ці приладу обліку дозволять економити споживачам, адже, мають можливість програмування на споживання електричної енергії за тарифами, диференційованими за періодами часу. Простіше кажучи, це «зонні» лічильники, завдяки яким за споживання електричної енергії у період з 23.00 до 7.00 клієнт має можливість заплатити удвічі дешевше, ніж вдень.
Крім того, заміна на більш сучасні та точні приладу обліку (без передачі даних) проведена у 3850 побутових споживачів. Загалом такого типу лічильники у 2022 році будуть встановлені у 13 380 домогосподарствах. Також проводяться роботи з приведення до законодавчих норм облаштування виносів і відгалужень та заміни автоматичних вимикачів. Розуміння точної кількості спожитої електричної енергії, зменшення її втрат – це підтримка для нашої генерації, економія електричної енергії, що є надзвичайно актуальним напередодні осінньо-зимового періоду та матиме позитивний вплив на економіку нашої держави».

guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Василь
Василь
Гість
2 днів тому

Як замовити заміну звичайного лічильника на «зонний» у місті Рівне у багатоповерхівці.