«Рівнеобленерго» за власний кошт встановлює новітню систему обліку

АСКОЕ

Автоматична система контролю і обліку електроенергії (АСКОЕ) — це так звана «розумна» або «інтелектуальна» система електропостачання. Це інструмент, що дозволяє споживачеві отримати розгорнуту картину енергоспоживання і домогтися раціональної витрати електроенергії, з врахуванням всіх індивідуальних особливостей споживання.

Головне призначення системи полягає в точному вимірі кількості спожитої або переданої енергії і потужності за періодами часу на окремій ділянці вимірювання. АСКОЕ забезпечує можливість зберігання цих вимірів, протягом місяця, року і доступу до цих даних для проведення точних розрахунків. Крім цього, важливою складовою АСКОЕ є можливість аналізу споживання (передачі) енергії і потужності в той чи інший проміжок часу.

Переваги АСКОЕ:

– Дистанційне зчитування показів приладів обліку;

– Точність (коректність) виставлених рахунків за спожиту електричну енергію (відсутність розбіжностей між даними споживача та енергопостачальника);

– Економія часу побутових споживачів у частині передавання показів приладів обліку енергопостачальнику (не потрібно звертатися до абонентського відділу, кол-центру, відображати показники лічильника у особистому кабінеті – дані з приладу обліку автоматично надходитимуть до «Рівнеобленерго»);

– Відвідування контролерами об’єкту побутового споживача (для проведення контрольного огляду) не буде

У 2017 році до АСКОЕ будуть під’єднані прилади обліку у восьми багатоквартирних будинках м. Рівне – у чотирьох багатоповерхівках на вулиці С. Бандери, трьох – на вулиці Відінській та на проспекті Генерала Безручка.

А також у приватному секторі обласного центру на вулицях:

Басівкутській, Залізничній, Погоринській, Біляшівського, М. Несвицької, Садовій, Радивилівській, Пекарського, Волинській, Тернопільській, Симиренка, Каховській, Руській, Пчілки, Лікарняній, Орлика, Кобзарській, Буковинській, Новобармацькій, Костромській, Степанишина, Горбачевського, Стефановича, Борового, на бульварі Б. Хмельницького.  

Крім того до АСКОЕ будуть приєднані понад 4 тисячі споживачів

у селах Корнин, Колоденка, Червоні Гори, Глинки, Біла Криниця, Городище Рівненського району.

Якщо Ваш будинок приєднано до системи АСКОЕ, розраховуватися за електроенергію Ви продовжите як і раніше — за звичайним (однозонним) тарифом. У випадку наявності зонного лічильника і в подальшому продовжуватимуть діяти відповідні тарифи.

Інтелектуальна система АСКОЕ – це можливість економити час та кошти на сплаті за електроенергію!

 

 

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі