Рівнеобленерго удосконалює формат обслуговування клієнтів

Прийом документів від мешканців області для видачі технічних умов та реалізації приєднання до електричних мереж ПрАТ «Рівнеобленерго» вже багато років здійснюється у форматі «єдиного вікна».

З 1 листопада 2019 року «єдине вікно» переїхало і функціонує в окремому приміщенні на вул. Князя Володимира, 71 – виключно для вирішення питань приєднань. Тут працюють досвідчені та привітні фахівці – Блищик Софія Олександрівна та Сліпковська Олена Юріївна. Вони завжди готові надати фахову консультацію та усю необхідну інформацію щодо приєднання до електричної мережі підприємства.

Тут можна особисто подати заяву про приєднання, ознайомитися зі зразками їх заповнення, переліком документів, які додаються до заяви, Щодня фахівці «єдиного вікна» приймають кілька десятків клієнтів. Варто зауважити, що послуги з приєднань до електромереж ПрАТ «Рівнеобленерго» є надзвичайно затребуваними – за три квартали 2019 року на території Рівненської області було реалізовано 1848 нових приєднань. Найбільше нових споживачів електричної енергії від початку року з’явилося у Рівненському районі – 322 нових приєднання.

Нагадуємо також, що з усією інформацією щодо реалізації приєднання Ви можете знайти на офіційному сайті ПрАТ «Рівнеобленерго», тут також можна скористатись особистим кабінетом для відслідковування етапів процесу реалізації приєднання.

Завжди раді надати нашим клієнтам вичерпну консультацію та допомогу!

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.