«Рівнеобленерго» розпочало масштабну реконструкцію

Нові опори

Зокрема, вже скоро підвищення якості електропостачання відчують мешканці Рівненського, Млинівського, Володимирецького та Радивилівського районів.

Саме у цих районах за рахунок додаткового доходу за 2016 рік розпочато реконструкцію повітряних ліній 0,4 кВ та встановлення розвантажувальних трансформаторних підстанцій.

Зокрема, у  с. Ставки Рівненського району буде здійснено реконструкцію майже 3,5 км ПЛ-0,4 кВ самоутримним ізольованим проводом. У с. Торговиця Млинівського району буде замінено 3,7 км повітряних ліній. А у Володимирецькому районі ПрАТ «Рівнеобленерго» здійснить реконструкцію у двох населених пунктах. Так у селі Залядино буде реконструйовано 3,6 км повітряних ліній 0,4 кВ, понад півкілометра ПЛ-10 кВ, також тут буде встановлено розвантажувальну КТП-10/0,4кВ-100кВА. А в с. Любахи розпочато роботи з реконструкції 2,7 км повітряних ліній.

Крім того, розвантажувальні ТП будуть встановлені у Радивилові та с. Грабів Рівненського району. Всі роботи мають бути завершені до середини листопада.

Загальна вартість вказаних робіт становить майже 6 мільйонів гривень без ПДВ. Як зазначалося – це додатковий дохід за попередній рік.

Загалом Івестиційна программа ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2017 рік передбачала будівництво, модернізацію та реконструкцію електричних мереж та обладнання на суму понад  63 мільйони гривень. На сьогодні ці роботи виконано на 100%.  Головною метою реалізації цих заходів є підвищення  якості надання послуг споживачам електричної енергії.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі