«Рівнеобленерго» ініціює масштабне розчищення повітряних ліній електропередач

«Рівнеобленерго» ініціює масштабне розчищення повітряних ліній електропередач 

Від гілок зелених насаджень.

Всім відомо, що наближення гілок дерев до електромереж становить загрозу життю людей.

Крім того, як свідчить статистика, кожне третє відключення електроенергії спричинене падінням дерева під час негоди або контактом зелених насаджень з повітряними лініями.

Згідно чинного законодавства, а  саме: ст. 28 ЗУ «Про благоустрій населених пунктів», п.4 «Правил охорони електричних мереж» утримання зелених насаджень, в тому числі і в охоронних зонах повітряних ліній, повинні здійснювати власники зелених насаджень.

Тобто, органи місцевого самоврядування, підприємства, де розташовані зелені насадження, а також власники присадибних ділянок.

Водночас в лісах, вздовж автотрас обрізання дерев здійснюють працівники ПрАТ «Рівнеобленерго».

Втім, як показує практика, як органи місцевого самоврядування, так і власники територій, часто ігнорують необхідність розчищення повітряних ліній, що набуває загрозливої тенденції і призводить до знеструмлення споживачів.

Тож «Рівнеобленерго» ініціювало створення графіків такого розчищення сільськими головами, головами ОТГ під контролем голів райдержадміністрацій.

Відповідної домовленості було досягнуто з головами Дубровицької та Рокитнівської РДА.

Тут роботи з розчищення мають стартувати вже найближчим часом.

У Рівненському районі, зокрема в Обарові, зрізання гілок вже розпочалося. Будемо намагатися завершити ці небезпечні та складні роботи якнайшвидше.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі