Рівнеобленерго готує електрообладнання та мережі області до зими

Наші працівники намагаються максимально ефективно використати час для підготовки до осінньо-зимового періоду. Адже холодна пора року завжди відзначається суттєвим зростанням електроспоживання.

Саме тому Наказ «Про перевірку готовності Товариства до роботи в ОЗП 2020-2021 р.р.» головою правління ПрАТ «Рівнеобленерго» Невмержицьким С.М. було підписано ще 14 квітня цього року –  навіть в умовах суворого карантину наші бригади активно проводили ремонтні роботи та заміну обладнання, реконструкцію та будівництво мереж.

Станом на 1 серпня 2020 року наші енергетики на 100% виконали план з ремонту повітряних ліній 35-110 кВ – було відремонтовано 117 км мереж, 635 км повітряних ліній 0,4-10 кВ, також повністю виконано план капітального ремонту обладнання трансформаторних підстанцій напругою 6-10/0,4 кВ, заміни опор, відновлення пошкоджених кабельних ліній.

Традиційно велику увагу приділяємо розчистці охоронних зон повітряних ліній – розчищено 963 км трас ліній електропередачі 0,4-10 кВ, що становить 114 % від запланованих обсягів, та 1082 км ПЛ 35-110 кВ – також сто відсоткове виконання.

План з реконструкції та переоснащення повітряних ліній 0,4 кВ також повністю виконано – реконструйовано 52,8 км повітряних ліній.

Крім того, в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду фахівці енергокомпанії проводять технічне обслуговування мереж та обладнання, укомплектовують запас паливно-мастильних матеріалів, матеріалів для виконання аварійно-відновлювальних робіт в електромережах, перевіряють готовність автотранспорту та спец механізмів до роботи за умов низьких температур. Окрім цього, проходить підготовка оперативного персоналу з відпрацювання дій у складних аварійних ситуаціях.

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.