«Рівнеобленерго» бере участь у міжнародній виставці та форумі з енергозбереження

14-15 червня у Рівному проходить  IV Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2018)».

Участь у виставці бере і наше підприємство. Стенд «Рівнеобленерго» традиційно викликав чималу зацікавленість у відвідувачів. Найбільше розпитували про встановлення та економію, що забезпечують зонні лічильники, цікавилися питаннями приєднання, видачі технічних умов та «зеленого» тарифу, порядком заміни лічильника, встановлення приладу обліку з дистанційною передачею даних тощо. Вичерпну інформацію надавали наші фахівці: заступник начальника відділу контролю ДСДЗ Сергій Готюк та провідний інженер відділу видачі та реалізації технічних умов Володимир Джула.

До уваги відвідувачів був представлений випробувальний стенд із зонними лічильниками, який допомагав краще зорієнтувати найприскіпливіших споживачів у питаннях тарифних зон, встановлення й підключення того чи іншого приладу обліку і проведення його параметризації. Надзвичайно багато зацікавлених щодо можливості економити завдяки зонним тарифам було серед представників ОТГ, сільських шкіл, дитячих садочків.

Разом з інформацією про можливість заощадження, відвідувачі виставки також отримували пам’ятки-застереження щодо безпечного поводження з електроприладами та щодо способів передачі показників лічильника.

Участю у виставці ПрАТ «Рівнеобленерго» вкотре заявило про себе як сучасна компанія, що дбає про надання якісних послуг, ефективне використання  електроенергії та безпеку споживачів.

Окрім нашого підприємства у виставці та форумі з питань енергоефективності взяли участь понад 50 фірм-виробників з Київської, Харківської, Миколаївської, Одеської, Чернігівської та Волинської областей, представництва закордонних виробників з США, Японії, Німеччини, Італії, Чехії, Литви, Данії та Туреччини.

Цьогоріч організаторами заходу, Рівненською ОДА, було започатковано  обласний фотоконкурс «Енергоефективне місто (район, масив, будинок тощо)», у якому також бере участь ПрАТ «Рівнеобленерго».

Сподіваємося на відзнаки, адже під час минулорічної виставки СЕТ-2017 наше підприємство здобуло ІІІ місце у номінації «Краще оформлення виставкового стенду».

About the author: Рівнеобленерго

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі