Причиною відсутності електропостачання у споживачів часто стає пошкодження та крадіжки майна Рівнеобленерго

Досить часто до аварійних ситуацій в електричних мережах причетні сторонні особи – в результаті їхніх протиправних дій відбувається знеструмлення цілих населених пунктів.

Лише з початку 2021 року ПрАТ «Рівнеобленерго» було виявлено 19 фактів пошкодження майна Товариства, що призвело до відсутності електропостачання у споживачів та завдало збитків енергетикам на понад 100 тисяч гривень.

Протягом 2020 року було зафіксовано 174 таких випадки. Зокрема минулоріч було пошкоджено 105 електроопор під час ДТП, 51 випадок пошкодження електромереж відбулося внаслідок обрізки зелених насаджень, зокрема, несанкціонованої вирубки лісу, 18 випадків пошкодження кабельних мереж сталося внаслідок несанкціонованих земельних робіт.

Крім того, протягом 2020 року на території Рівненщини було зафіксовано 14 випадків крадіжок трансформаторної оливи та електрообладнання, що завдало збитків підприємству на суму понад 176 тисяч гривень.

Варто зауважити, що понад 85% випадків пошкодження майна вдалося розкрити, в тому числі і завдяки ефективним діям працівників Служби економічної безпеки ПрАТ «Рівнеобленерго». Загальна сума збитків від протиправних дій сторонніх осіб у 2020 році склала майже 950 тисяч гривень – 815 тисяч вдалося відшкодувати, а відтак і встановити причетних осіб.

Отож, в той час, коли працівники ПрАТ «Рівнеобленерго» здійснюють ремонт, реконструкцію, технічне обслуговування ліній електропередачі, підстанцій, інших енергооб’єктів – роблять усе для забезпечення надійного розподілу  електричної енергії споживачам Рівненщини, населення часто ігнорує крадіжки або й приховує причетних до протиправних дій осіб. Хоча у протидії таким правопорушенням, а відтак – у запобіганні знеструмленням у електромережах, мають бути зацікавлені насамперед побутові споживачі.  Тому, сподіваємося, що наші клієнти не приховуватимуть інформацію про причетних до пошкоджень та крадіїв майна Товариства і допомагатимуть у виявленні порушників!

У випадку виявлення відкритої трансформаторної підстанції, демонтажу ліній або обладнання особами, що не є працівниками ПрАТ «Рівнеобленерго» (працівники Товариства завжди працюють у спецодязі), а також, якщо ви стали свідком крадіжки  або пошкодження електрообладнання – повідомляйте про це до нашого колцентру за номерами телефонів: 0362 694298, 067 6204411, 050 4904411, 093 3204411, а також Службу економічної безпеки ПрАТ «Рівнеобленерго»: 0362 69-46-33, 69-46-81.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі