Представники «Рівнеобленерго» зустрілися з керівництвом Зарічненського району

Рівнеобленерго

Зокрема, обговорили роботу шести насосних станцій для відкачки надлишкових вод, які утворилися внаслідок великої кількості опадів впродовж останніх кількох тижнів.

Круглий стіл

На зустрічі були присутні:

голова Зарічненської РДА Анатолій Смаглюк;

Голова Зарічненської районної ради Аркадій Місюра;

В.о. начальника Зарічненського управління водного господарства  Віктор Мельникович.

«Рівнеобленерго» на зустрічі представляли:

Заступник директор технічного з розподільчих мереж Олександр Лук’янюк;

Заступник директора комерційного з технічних питань Сергій Безсмертний;

Начальник Зарічненського РЕМ  Микола Кох.

Представники нашої компанії запевнили у безперебійному електропостачанні насосних станцій та інших об’єктів, які забезпечують пропуск дощових паводків. А також у готовності допомагати органам місцевого самоврядування Зарічненського району у всіх питаннях, що належать до компетенції енергетиків.

Керівництво району

Зокрема, йшлося також про перевірку роботи резервної лінії електропостачання у Зарічненській райлікарні, про надання допомоги у зрізанні аварійних дерев у с. Острівськ, а також передачу на баланс «Рівнеобленерго» безгосподарних об’єктів.

З керівником Зарічненського управління водного господарства Віктором Мельниковичем було досягнуто домовленості щодо переукладання Актів розмежування балансової належності  та експлуатаційної відповідальності  сторін, а також Договору про постачення електроенергії  щодо  насосних станцій: «Вовчиці», «Іванчиці – 1», «Прип’ять – 1», «Прип’ять – 5», «Перекалля – 2», «Комори – 1».

Переоформлення документації (що є підґрунтям співпраці у правовому полі держави) має розпочатися ще до кінця цього року.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі