Працівники «Рівнеобленерго» забезпечили якісне електропостачання мешканцям віддаленого хутора

Йдеться про хутір Вільхів Володимирецького району, куди «Рівнеобленерго» постачає електроенергію 12-ти споживачам. Хутір Озерецької сільської ради розташований у важкодоступній та подекуди непрохідній лісовій місцевості. Особливості розташування, бездоріжжя  заважали доїзду спецтехніки для заміни тут електроопор.

Попри це реконструкція була здійснена, як і було заплановано – у IV кварталі цього року. Зокрема, працівники «Рівнеобленерго» замінили 86 опор та трансформаторну підстанцію.

За словами Озерецького сільського голови  Олександра Федорука, хуторяни задоволені тим, що надалі отримуватимуть якісну електроенергію.

Зауважимо, що Володимирецький район нині є лідером серед районів Рівненської області за кількістю вкладених компанією коштів у розвиток та реконструкцію електромереж. Лише за 2017 рік на ці потреби інвестпрограмою «Рівнеобленерго» було передбачено та вкладено близько 20 мільйонів гривень.

Лише протягом жовтня працівники «Рівнеобленерго» у Володимирецькому районі, окрім Вільхова, здійснили реконструкцію у селі Залядино. Тут реконструювали 3,6 км повітряних ліній 0,4 кВ, понад півкілометра ПЛ-10 кВ, також тут встановлено розвантажувальну КТП-10/0,4кВ-100кВА. Роботи з реконструкції 2,7 км повітряних ліній розпочаті також у с. Любахи.

Плануємо модернізувати електромережі і в подальшому. Так наші фахівці минулого тижня виїжджали до сіл Довговоля та Озеро на Володимиреччині. Розробляємо графіки включення цих та інших населених пунктів до інвестиційних програм наступних двох років.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі