Працівники «Рівнеобленерго» та особливі діти обмінялися подарунками

Традиційно до Дня Святого Миколая представники «Рівнеобленерго» відвідують вихованців Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина», де з нагоди свята облаштовується «Майстерня Святого Миколая» .

Особливі діти разом з почесними гостями, представниками міської влади, меценатами оздоблюють імбирні пряники, обмінюються подарунками.

Напередодні свята до Голови правління ПрАТ «Рівнеобленерго» С.М. Невмержицького звернулася директор реабілітаційного центру О.В. Петух з проханням придбати для поліпшення навчально-виховного процесу у закладі комп’ютерну техніку. Правлінням Товариства було вирішено придбати ноут-бук, щодо якого зверталася Ольга Володимирівна. Пристрій і став подарунком «Особливій дитині» з нагоди Дня Святого Миколая. Своєю чергою вихованці центру подарували присутнім цілий концерт, а разом із ним – світлі позитивні емоції!

Директор установи наголосила на багаторічній підтримці з боку «Рівнеобленерго» та передала працівникам підприємства святкові листівки до Дня енергетика та Нового року, які традиційно з нагоди свят виготовляють особливі дітки!

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.