Працівники «Рівнеобленерго» передають досвід майбутнім колегам

З 1 і до 8 червня на «Рівнеобленерго» стажуються студенти ІІ курсу РДГУ, що навчаються за напрямом «Охорона праці». Дев’ять другокурсників пліч-о-пліч з фахівцями Служби охорони праці та навколишнього середовища знайомляться з процесами та формами управління охороною праці в організації. Зокрема, знайомляться з документацією, вчаться проводити первинний, цільовий,  повторний інструктажі з охорони праці, знайомляться з технологічними картами на окремі види робіт, вимірюванню та випробуванню техніки на підприємстві, вчаться використовувати засоби пожежогасіння і надання першої медичної допомоги. Студентам було продемонстровано техніку реанімаційних заходів. Практиканти могли повправлятися і перевірити отримані знання на манекені «Фантом». І ця частина практичних занять виявилася найбільш цікавою молоді.

Зокрема, студенти Тетяна Кучинська та Павло Лагодюк встановили своєрідний рекорд – з першої спроби реанімували умовного потерпілого від ураження електрострумом за 1 хв.8 сек.

Студенти кажуть: «Спілкування з досвідченими фахівцями в галузі охорони праці – неоціненний досвід для подальшої професійної діяльності».

Крім того, отриманні знання є запорукою зниження кількості випадків травматизму, пов’язаного з порушеннями правил експлуатації електроприладів та поведінки поблизу енергооб’єктів.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі