Працівники ПрАТ «Рівнеобленерго» отримали державні нагороди та відзнаки

Це ті, хто ризикуючи життям, з жовтня 2023 року повертали світло мешканцям деокупованої Херсонщини.
Протягом 15-ти вахт наші електромонтери ввели в роботу 14 підстанцій 35\10 кіловольт  та провели ремонт на понад 160 км пошкоджених окупантом повітряних ліній, що дозволило повернути електропостачання у населені пункти семи територіальних громад Бериславського району Херсонської області – це десятки населених пунктів.
Вручити нагороди та привітати енергетиків до актової зали ПрАТ «Рівнеобленерго» завітав очільник Рівненщини Олександр Коваль. Він подякував електромонтерам за сміливість, допомогу Херсонщині, за нелегку працю, за те, як Рівненщина проходить другу зиму поспіль в умовах повномасштабного вторгнення.
Отож, згідно з указом Президента, медаль «За працю і звитягу» за відбудову деокупованої Херсонщини отримав ПАРХОМЧУК Андрій В’ячеславович, електромонтер  з ремонту повітряних ліній електропередачі служби ліній ПрАТ «Рівнеобленерго».

Почесні Грамоти Кабінету міністрів України отримали
КУРИГА Сергій Миколайович, електромонтер з експлуатації розподільних мереж Млинівської дільниця,
ЛИСАК Олександр Васильович, майстер з ремонту устаткування Дубенської дільниці,
ГЕРГЕЛЮК Дмитро Вікторович, інженер з проектно-кошторисної роботи відділу капітального будівництва та реалізації технічних умов,

ШАДЮК Володимир Юрійович, майстер відділу технічного аудиту.
Грамоту Міністерства енергетики України отримав майстер будівельних та монтажних робіт служби ліній ГРОДСЬКИЙ Олександр Володимирович.
Подяки Міністерства енергетики України отримали
електромонтери служби ліній ПАРХОМЧУК Андрій В’ячеславович, САЧЕВА  Михайло Володимирович, ДАВИДОВИЧ Федір Васильович, ЯРЕМЧУК  Вадим Григорович, ЯРЕМЧУК  Віктор  Григорович та водій СТОЛЯРЧУК Василь Васильович.

«Впевнений в успішному проходженні цього опалювального сезону та забезпеченні надійним електропостачанням громад нашої області протягом усього року – адже задля цього наш колектив робить усе можливе й неможливе 24 години на добу, 7 днів на тиждень!» – сказав голова правління Рівнеобленерго Сергій Невмержицький.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі