Працівники Дубровицького РЕМ до опівночі ремонтували пошкодження в електромережі

35 споживачів на вулиці Нагорянській райцентру 31 травня залишилися без електропостачання. Всі вони заживлені від абонентської ТП, що перебуває у власності  приватного підприємства (колишнього Райагробуду), яке не вкладає кошти в оновлення та модернізацію і не обслуговує обладнання на належному рівні. Згідно законодавства, саме власники енергетичних об’єктів повинні або мати відповідний кваліфікований персонал для повноцінного обслуговування трансформаторних підстанцій, або передати їх на баланс електропередавальної компанії – для належної експлуатації та технічного обслуговування. Жодна з цих умов власником дотримана не була, що в подальшому призвело до знеструмлення.

ПрАТ «Рівнеобленерго» усвідомлює загрози, які несе неналежне утримання та обслуговування енергооб’єктів їхніми власниками для споживачів, саме тому мешканців Дубровиці  не залишили сам на сам з вирішенням проблеми, а здійснили необхідний ремонт і відновили електропостачання.

Зауважимо, що загроза виникнення подібної ситуації для «Рівнеобленерго» була очевидною вже давно. Тому з власником ТП велися перемовини про можливу купівлю об’єкта Товариством, проте необхідні документи ПрАТ «Рівнеобленерго» ним надані так і не були. Тож після учорашніх подій керівництвом ПрАТ було ухвалене рішення про подальше встановлення власної нової ТП, що забезпечуватиме подачу електроструму споживачам на вул. Нагорянській.

Втім, повторення ситуації, коли виходить з ладу  електрообладнання, а цей самий власник відмовляється його ремонтувати, можливе ще й у випадку 80-квартирної багатоповерхівки у Дубровиці, електропостачання якої здійснюється через абонентську ЗТП-428.  У випадку виходу з ладу цієї підстанції «Рівнеобленерго» не матиме змоги оперативно відновити електропостачання. На сьогодні єдиним рішенням є будівництво нової ТП, тому енергетики звернулися до Дубровицької міської ради з проханням виділити під цей об’єкт земельну ділянку.

About the author: Рівнеобленерго

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі