Понад тисяча побутових споживачів зареєструвалися в особистому кабінеті ТОВ «РОЕК» з початку цього тижня!

ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про можливість скористатися особистим кабінетом побутовими споживачами постачальника універсальної послуги ТОВ «РОЕК». Зареєструватися в особистому кабінеті  можна через офіційну сторінку «РОЕК»

та через особистий кабінет ПрАТ «Рівнеобленерго», перейшовши за відповідним посиланням.

Всі дані для реєстрації в особистому кабінеті (номер особового рахунку, EIC-код приладу обліку тощо) можна знайти у квитанції за електропостачання ТОВ «РОЕК».

Реєстрація в сервісі дозволяє дистанційно контролювати стан свого рахунку, формувати рахунок для оплати, здійснювати он-лайн оплату, контролювати інформацію про наявність у споживача пільг та субсидій, передавати показники лічильника (пропонується перехід на сайти операторів системи розподілу, що працюють на території Рівненської області), а також дізнаватися про діючі тарифи.

Долучайтеся!

Повідомляємо також про роботу фахівців ПрАТ «Рівнеобленерго» та ТОВ «РОЕК» у Рівненському ЦНАПі. Тут Ви зможете  укласти договір про користування та постачання електричної енергії, вирішити питання щодо пільг та субсидій, внесення показників лічильника, отримання та звірки рахунків.

Нагадуємо також телефонні номери кол-центру ТОВ «РОЕК»: (0362) 420-420, (067) 1-420-420.

4 коментарі to “Понад тисяча побутових споживачів зареєструвалися в особистому кабінеті ТОВ «РОЕК» з початку цього тижня!”

 1. witalja - 25 Жовтень, 2019 Відповіcти

  При спробі зайти в Особ. кабінет, попередження невірного пароля.
  При спробі змінити пароль, некоректна єл. скриня,
  При спробі перерееструватися, цей о\рахунок вже зареестрований.
  То як тепер відмінити чи знятися з реестрації.

  • Хомич Анна - 28 Жовтень, 2019 Відповіcти

   Добрий день! Дякуємо за Ваше звернення!
   Аби, якнайшвидше надати відповідь на поставлені Вами питання-просимо звернутись електронною поштою. Адреса скриньки: Contact@roe.vsei.ua
   У листі вкажіть, будь ласка, номер особового рахунку.

   З побажаннями всього найкращого,
   Адміністратор сервісу.

 2. Петро - 9 Січень, 2020 Відповіcти

  Як поміняти номер особового рахунку? Номер особового рахунку починається з 4, раніше з 2, корегувати немає можливості, новий рахунок додати також.

  • Хомич Анна - 9 Січень, 2020 Відповіcти

   Добрий день! Дякуємо за Ваше звернення!
   Для того, аби передати показники приладу обліку електроенергії не потрібно змінювати номер рахунку! Номер особового рахунку, для побутового споживача ПрАТ “Рівнеобленерго”, містить 9 символів та розпочинається на “2” (для прикладу: 256******). Можливо Ви мали на увазі сервіси ТОВ Рівненської обласної енергопостачальної компанії!? Якщо так, Ви можете скористатись пропозиціями ТОВ РОЕК, перейшовши на сайт, за адресою: http://www.ez.rv.ua

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.