Понад тисяча побутових споживачів зареєструвалися в особистому кабінеті ТОВ «РОЕК» з початку цього тижня!

ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про можливість скористатися особистим кабінетом побутовими споживачами постачальника універсальної послуги ТОВ «РОЕК». Зареєструватися в особистому кабінеті  можна через офіційну сторінку «РОЕК»

та через особистий кабінет ПрАТ «Рівнеобленерго», перейшовши за відповідним посиланням.

Всі дані для реєстрації в особистому кабінеті (номер особового рахунку, EIC-код приладу обліку тощо) можна знайти у квитанції за електропостачання ТОВ «РОЕК».

Реєстрація в сервісі дозволяє дистанційно контролювати стан свого рахунку, формувати рахунок для оплати, здійснювати он-лайн оплату, контролювати інформацію про наявність у споживача пільг та субсидій, передавати показники лічильника (пропонується перехід на сайти операторів системи розподілу, що працюють на території Рівненської області), а також дізнаватися про діючі тарифи.

Долучайтеся!

Повідомляємо також про роботу фахівців ПрАТ «Рівнеобленерго» та ТОВ «РОЕК» у Рівненському ЦНАПі. Тут Ви зможете  укласти договір про користування та постачання електричної енергії, вирішити питання щодо пільг та субсидій, внесення показників лічильника, отримання та звірки рахунків.

Нагадуємо також телефонні номери кол-центру ТОВ «РОЕК»: (0362) 420-420, (067) 1-420-420.