Понад тисяча побутових споживачів зареєструвалися в особистому кабінеті ТОВ «РОЕК» з початку цього тижня!

ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про можливість скористатися особистим кабінетом побутовими споживачами постачальника універсальної послуги ТОВ «РОЕК». Зареєструватися в особистому кабінеті  можна через офіційну сторінку «РОЕК»

та через особистий кабінет ПрАТ «Рівнеобленерго», перейшовши за відповідним посиланням.

Всі дані для реєстрації в особистому кабінеті (номер особового рахунку, EIC-код приладу обліку тощо) можна знайти у квитанції за електропостачання ТОВ «РОЕК».

Реєстрація в сервісі дозволяє дистанційно контролювати стан свого рахунку, формувати рахунок для оплати, здійснювати он-лайн оплату, контролювати інформацію про наявність у споживача пільг та субсидій, передавати показники лічильника (пропонується перехід на сайти операторів системи розподілу, що працюють на території Рівненської області), а також дізнаватися про діючі тарифи.

Долучайтеся!

Повідомляємо також про роботу фахівців ПрАТ «Рівнеобленерго» та ТОВ «РОЕК» у Рівненському ЦНАПі. Тут Ви зможете  укласти договір про користування та постачання електричної енергії, вирішити питання щодо пільг та субсидій, внесення показників лічильника, отримання та звірки рахунків.

Нагадуємо також телефонні номери кол-центру ТОВ «РОЕК»: (0362) 420-420, (067) 1-420-420.

2 коментарі to “Понад тисяча побутових споживачів зареєструвалися в особистому кабінеті ТОВ «РОЕК» з початку цього тижня!”

  1. Неля - 14 Березень, 2019 Відповіcти

    Добрий день! Не зрозумілий алгоритм реєстрації на сайтті РОЕК “через особистий кабінет ПрАТ «Рівнеобленерго», перейшовши за відповідним посиланням.” На сторінці мого особистого кабінету Рівнеобленерго жодних “відповідних посилань” нема. Намагалася зареєструватися на сайтті РОЕК напряму – виявляється, у мене має бути інший особовий рахунок, аніж в Рівнеобленерго. Паперових квітанцій мені не надходило давно. Роз’ясніть, будь ласка, як мені вчинити, на котрий рахунок платити, а також банківські реквізити постачальника, бо у терміналі відділеннбанку, де я зазвичай сплачую рахунки, чомусь досі заведено старі реквізити.
    Маючи на рахунку чималеньку переплату, я дозволила собі не вносити платню за лютий, оскільки не змогла розібратися, а до оператора кол-центру годі додзвонитися. Мій старий особовий рахунок 256234654. Дякую.

  2. Орест - 30 Квітень, 2019 Відповіcти

    Я зареєстрований користувач ПрАТ “Рівнеобленерго”. Чи зберігаються реєстраційні дані (логін, пароль) для особистого кабінету ТОВ “РОЕК”, чи потрібна повторна реєстрація?

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.