Понад 100 споживачам Рівненщини відновлене електропостачання

Без електрики на вихідних залишилися мешканці двох населених пунктів, де невідомими були пошкоджені електроопори.

Найімовірніше їх зіпсували водії, що вчинили зіткнення з конструкціями.

Так, 25 серпня близько 10 ранку надійшло повідомлення про знеструмлення 101 споживача у с. Білка Березнівського району. Працівники Березнівського РЕМ на місці події з’ясували, що причиною знеструмлення  стала збита електроопора. Протягом дня енергетики ліквідовували наслідки пошкодження – і до кінця п’ятниці 90 споживачів Білки вже були з електропостачанням. Протягом наступної доби працівники «Рівнеобленерго» «заживили» решту будівель.

Аналогічний прикрий випадок трапився і в селі Нобель Зарічненського району. Тут у суботу ввечері (26 серпня) через пошкодження електроопори без електропостачання залишилося 26 споживачів. Як і з випадком на Березнівщині, подачу напруги вдалося відновити у максимально стислі терміни.

Як у Березнівському, так і в Зарічненському районах «Рівнеобленерго» проводитиме заміну пошкоджених електроопор для забезпечення надійного та безпечного електропостачання.

В жодному з випадків винуватці пошкодження невідомі. Про обидва інциденти повідомлено поліцію.

Нагадаємо, задля безпеки Вашого життя та здоров’я –  у випадку пошкодження електроопор, а також у разі виявлення обірваних або провислих проводів, пошкодження кабелів та інших об’єктів і елементів електричних мереж,  негайно повідомляйте про це диспетчерську службу РЕМ або телефонуйте у Кол-центр ПрАТ«Рівнеобленерго» за номерами телефонів 694-298 або 694-279.

Усунення пошкоджень в електромережах здійснюється виключно  працівниками «Рівнеобленерго»!

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі