Підсилюємо допомогу Херсонщині

Минулого тижня до нашого товариства в чергове звернулися енергетики АТ «Херсонобленерго» з проханням про професійну допомогу.
Як відомо персонал ПрАТ «Рівнеобленерго» з жовтня минулого року підтримує колег-енергетиків, наших співвітчизників на деокупованій Херсонщині, яким повертає електропостачання після місяців його відсутності, а подекуди й більше.
Цього разу у херсонців виникла потреба у додаткових руках для встановлення, налаштування, заміни, технічної підтримки та обслуговування електролічильників у північній частині Херсонщини.
У листі зазначається, що допомога знадобилася, зважаючи на пошкодження внаслідок ворожих обстрілів та, враховуючи тривалі партнерські стосунки між енергетичними підприємствами.
Рівнеобленерго, як завжди, швидко зреагувало – з початку цього тижня троє наших працівників допомагають у відновленні обліку електричної енергії. Наразі вони перебувають у Бериславському районі Херсонської області.

Це працівники відділ технічного аудиту: майстри Володимир Шадюк, Петро Колодич та електромонтер з експлуатації електролічильників Олег Юрчук.
Працівників відділу технічного аудиту рідне підприємство забезпечило автотранспортом для проведення робіт, усім необхідним для належного виконання професійних обов’язків у небезпечних умовах, пов’язаних з безпосередньою близькістю до ведення бойових дій.
«Рівнеобленерго не могло не відгукнутися – будемо допомагати до цілковитого відновлення Херсонщини, усі наші працівники з розумінням ставляться до такої шляхетної місії та охоче відгукуються на пропозицію відрядження на південь», – зауважив голова правління Сергій Невмержицький
Разом відновимо та відбудуємо!

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі