Оплата без комісії

ПАТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» – український універсальний клієнтоорієнтований банк. Працює на банківському ринку України з 1997 року. Статутний капітал банку складає 230 млн. грн. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 2000 року, членом Асоціації українських банків, асоційованим членом платіжних систем MasterCard International Incorporated  та Visa International Service Association, учасником інших провідних профільних об’єднань і платіжних систем. Має індивідуальний рейтинг надійності вкладів «4+» (висока надійність)» та підтверджений інвестиційний кредитний рейтинг uaBBB+. В 2014 році Банк отримав нагороду в номінації «Банк з найбільшим інноваційним потенціалом» на VI Всеукраїнському конкурсі «БАНК РОКУ – 2014». Мережа Банку нараховує близько 500 терміналiв самообслуговування по всій Україні.

ПАТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» є розробником платіжних сервісів, які зекономлять ваш час на сплату рахунків і про які ви дізнаєтеся нижче.

Для швидкої оплати рахунків за електроенергію споживачі можуть скористатися терміналами самообслуговування, що розміщені в РЕМах ПрАТ «Рівнеобленерго». Оплата через термінал за електроенергію для населення БЕЗ КОМІСІЇ.

Для підприємців, комісія за оплату послуг ПрАТ «Рівнеобленерго» та електроенергію складає 1%. До того ж, це досить зручно та швидко, адже заповнювати всі реквізити платежу непотрібно. Під час сплати, просто піднесіть штрих-код, що розміщений на рахунку до сканера на терміналі (див. малюнок), внесіть кошти та здійсніть оплату.

Також, ви можете скористатись терміналом самообслуговування для оплати рахунків за комунальні послуги, телефонію, Інтернет, онлайн-ігри, поповнення мобільного та здійснити оплати на користь більш ніж   1 400 інших провайдерів послуг.

Перелік терміналів з адресами
Термінали з адресами
Місцезнаходження терміналів на карті:
https://www.google.com/maps

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі