Оновлюємо енергетичну інфраструктуру області

У квітні ПрАТ «Рівнеобленерго» завершило реконструкцію мереж 0,4 кВ у двох населених пунктах на Здолбунівщині та Костопільщині. Нині тривають роботи на п’яти об’єктах, що зробить більш стійкою енергосистему м. Рівне та Рівненського району, де проводиться модернізація, передбачена інвестпрограмою на 2024 рік.
Йдеться про реконструкцію трансформаторних підстанцій та розподільчих пунктів, а також встановлення нових розвантажувальних ТП.
Окрім згаданих проєктів, інвестпрограма на 2024 рік передбачає також реалізацію заходів із організації обліку електроенергії, модернізацію системи дистанційного керування мережами, системи зв’язку та телекомунікацій, впровадження «розумних» технологій в управлінні енергооб’єктами та обслуговуванні мережі, оновлення парку спеціалізованої техніки. Загалом заплановані до реалізації у 2024 році 42 проєкти інвестпрограми підвищать надійність та якість електропостачання області, об’єктів критичної та соціальної інфраструктури, знизять аварійність в мережах, скоротять час реагування на них персоналом компанії,
Докладаємо усіх зусиль, щоб споживачі Рівненщини мали надійне та якісне електроживлення. Адже це запорука нормальної життєдіяльності краю, функціонування економіки в складних умовах воєнного стану.

guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ЮліЯ
ЮліЯ
Гість
1 день тому

Коли до Обарова дійдуть ваші загребущі руки? Коли буде там нормальна подача електроенергії без щоденних аварій?