Олександрійський сільський голова передав подяку Голові правління «Рівнеобленерго»

31 липня до рівненських енергетиків завітав голова Олександрійської ОТГ Микола Шустов. У складі об’єднаної територіальної громади, яку він очолює, перебуває село Забороль, один з масивів якого наприкінці минулого року було електрифіковано.

Тож Микола Шустов передав Голові правління «Рівнеобленерго» Сергію Невмержицькому подяку «За активну участь у вирішенні місцевих соціальних проблем, за втілення у життя великої побутової мрії мешканців села Забороль Рівненського району – електрифікації масиву «Південний».

Масив довгі роки був без електропостачання. Восени 2017-го року керівництво ПрАТ «Рівнеобленерго» після звернення, у той час голови Заборольської сільської ради Миколи Шустова, взяло на себе ініціативу щодо пришвидшення процесу. Завдяки спільним діям енергетиків, сільської ради, Рівненської райдержадміністрації та небайдужих мешканців масиву вдалося врегулювати земельні питання та провести лінії на двох вулицях у Заборолі – Сонячній та Веселій.

Тут «Рівнеобленерго» встановило трансформаторну підстанцію та провело 1,5 кілометри повітряних ліній. Роботи були завершені у грудні 2017 року.

Відтоді мешканці житлового масиву у Забролі забезпечені надійним електропостачанням!

About the author: Рівнеобленерго

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі