Невідомі на Березнівщині навмисно пошкодили лінію електропередач

opora

Таке зафіксували працівники «Рівнеобленерго» під час огляду повітряної лінії 10 кіловольт  «Лінчин» у Березнівському районі.

Тамтешні споживачі скаржилися на аварійні відключення електроенергії . Тож енергетики вирішили з’ясувати їхню причину. І виявили дефекти, що могли з’явитися лише внаслідок стороннього впливу.

На лінії були пошкоджені  ізолятори, зокрема на п’яти опорах.

Фахівці групи нагляду за експлуатацією з’ясували, що їх розстріляли мисливці. І найбільш ймовірно зробили це навмисно.

Адже подібні випадки трапляються нерідко. Так нещодавно схожі пошкодження були зафіксовані і на ще більш потужній лінії електропередач на вулиці Млинівській у Рівному.

Наслідки подібних «розваг» полягають у тому, що за сухої погоди пошкодження ізоляторів на якість електропостачання не впливає. Але як тільки зростає вологість повітря, псуються погодні умови, йде дощ, завдані дефекти призводять до відключення лінії та перебоїв електропостачання , які можуть бути доволі тривалими.  Адже відновлення  та ремонт може потребувати спецтехніки .

Також «Рівнеобленерго» просить споживачів пам’ятати – жодні розваги неприпустимі у безпосередній близькості до електрообладнання. Вони можуть становити небезпеку для Вашого життя й здоров’я!

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі