Несанкціоновані земельні роботи можуть стати причиною аварійних знеструмлень

Саме неузгоджені з ПрАТ «Рівнеобленерго» земельні роботи не лише завдають збитків та додають роботи нашим працівникам, а й можуть залишити без електропостачання сотні споживачів.
Так 20 вересня під час виконання несанкціонованих земельних робіт у м. Рівне, на вул. Соборній, поблизу Кооперативного коледжу, було пошкоджено кабельну мережу 10 кВ, що призвело до аварійного знеструмлення 8 трансформаторних підстанцій, внаслідок чого без електропостачання залишилися 684 споживачів центральної частини Рівного: частково вулиці Соборна (до універмагу), Княгині Ольг, Чорновола, Паркова, Пушкіна, Шопена, Малий Узвіз.
З початку 2021 року на території нашої області сталося 18 випадків пошкодження кабельних мереж внаслідок несанкціонованих земельних робіт. А це тисячі споживачів без електропостачання!
ПрАТ «Рівнеобленерго» звертає увагу, що згідно з Правилами охорони електричних мереж, у межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв без письмової згоди енергопідприємств, у віданні яких перебувають ці мережі, а також без присутності їх представника забороняється виконання земляних робіт на глибині понад 0,3 метра.
За наявності в зоні земляних робіт підземних комунікацій роботи треба проводити з особливою обережністю. При виявленні будь-яких підземних комунікацій, роботи необхідно негайно припинити, а рішення щодо їх продовження має ухвалюватися лише за участю представників зацікавлених організацій.
Нехтування цими правилами призводить до багатотисячних збитків, знеструмлень великої кількості споживачів та можуть стати причиною втрати здоров’я і навіть життя.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі