Нашу роботу високо оцінили

Начальника Корецького РЕМ Віктора Володимировича Тригубця і увесь колектив Корецького району електричних мереж відзначено подякою Корецької РДА та районної ради за оперативне відновлення електропостачання у населених пунктах району після негоди. Подяку за роботу Тригубцю В.В. висловила і голова Великомежиріцької сільської ради Слободенюк О.А.

Голова Корецької РДА Олександр Зайчук подякував керівництву і працівникам ПрАТ «Рівнеобленерго» за сумлінну працю, зусилля та віддачу персоналу під час усунення наслідків негоди у районі.

«Багато людей не усвідомлюють наскільки складною є праця енергетиків. Думають, відновити електропостачання це дуже просто і швидко. Коли я спостерігав як працівники Корецького РЕМ, особисто Віктор Володимирович Тригубець, практично без перерв на їжу, відпочинок протягом трьох діб долали наслідки стихії, ліквідовували обриви мереж, відновлювали роботу електрообладнання, я переконався наскільки ця робота є нелегкою, небезпечною і кропіткою. Величезна подяка Вам за Ваші зусилля!», – сказав Олександр Зайчук.

Своєю чергою голова правління ПрАТ «Рівнеобленерго» Сергій Невмержицький подякував голові Корецької РДА за високу оцінку нашої праці, за особистий візит на Рівнеобленерго очільника району. Сергій Миколайович запевнив, що і в подальшому наші працівники робитимуть усе від них залежне, щоб мешканці Корецького району мали надійне та безперебійне електропостачання,  а також висловив впевненість щодо подальшої співпраці.

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.