Напередодні Великодня енергетики та особливі діти обмінялись подарунками

Вже традиційно у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» напередодні Великодня проходить благодійний проект «Особливе пасхальне дерево». Тема цьогорічного свята: «Воскресіння… І серце повне радісних пісень».

Виступ

Щороку вихованці реабілітаційного центру долучаються до виготовлення писанок та крашанок у найрізноманітніших техніках, розмальовують імбирне печиво, виготовляють поробки на пасхальну тематику. Зазвичай виробами вихованців центру прикрашають наше місто напередодні Свята Воскресіння, також кошти від продажу їхніх творчих робіт йдуть на лікування онкохворих дітей.

Виготовлення писанок

Долучитися до дійства та передвеликоднього концерту директор РНРЦ «Особлива дитина»  Ольга Пєтух запросила і представників «Рівнеобленерго»: аби поділитися доброзичливою атмосферою, створити святковий настрій, надихнути на світлі думки та вчинки.

Своєю чергою «Рівнеобленерго» закупило особливим діткам корисних смаколиків – яблук та апельсинів. Нехай дітвора поповнює сили вітамінами і тішить новими успіхами!

Фрукти

РНРЦ «Особлива дитина» – заклад, якому «Рівнеобленерго» допомагає вже майже 10 років! Будемо підтримувати особливих діток і в подальшому! Дякуємо за чудове свято!

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі