На Рівнеобленерго відзначили Всесвітній день охорони праці

На Рівнеобленерго відзначили Всесвітній день охорони праці

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня вшанування пам’яті працівників, які загинули на роботі. Він уперше був організований американськими та канадськими робітниками в 1989 році. Всесвітній день охорони праці відзначається щороку 28 квітня за ініціативою Міжнародної організації праці.

Цьогоріч гаслом дня є: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ ТА ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ».

Така робота на ПрАТ «Рівнеобленерго» є безперервною: це впровадження програм навчання з питань охорони праці з урахуванням наявних та виникаючих потенційних виробничих ризиків. На Рівнеобленерго на постійній основі проводяться навчання персоналу правилам безпечної поведінки на робочому місці: це і навчання електромонтерів ОВБ та з експлуатації розподільних мереж, перевірки знань працівників, проведення технічних оглядів, відпрацювання дій на випадок надзвичайних ситуацій на електрообладнанні.

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці було проведено відео-конференцію за участю операторів системи розподілу з різних куточків України щодо підсумків роботи з охорони праці у І кварталі 2021 року, а також проведено аналіз виробничого травматизму та заходів його профілактики на енергетичних підприємствах.

Також з нагоди Дня на ПрАТ «Рівнеобленерго» проводився традиційний конкурс «Електробезпека очима дітей» – визначено переможців конкурсу дитячого малюнка.

28.04.2021 на ПрАТ «Рівнеобленерго» пройшла панахида за загиблими на виробництві.

 

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі