На «Рівнеобленерго» пройшло відкрите обговорення Інвестпрограми

Присутні

Згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 701 від 25.05.2017, ПрАТ «Рівнеобленерго» вперше проводило відкриті  громадські обговорення Інвестиційної програми на 2018 рік та Змін до Інвестиційної програми 2017 року за результатами першого півріччя.

Головою на засіданні був технічний директор «Рівнеобленерго» Ігор Красінський.

Красінський

На обговореннях були присутні: Голова правління ПрАТ «Рівнеобленерго» Сергій Невмержицький, директор департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА  Володимир Пшеюк, заступник начальника відділу з питань орендних відносин Рівненської обласної ради Ігор Осіпчук, завідувач сектору НКРЕКП у Рівненській області Володимир Нечипорук, начальник відділу енергетичного нагляду старший державний інспектор з енергетичного нагляду інспекції Держенергонагляду в Рівненській області Олег Захаров, а також депутати Рівненської обласної та міської рад, представники громадських організацій.

Ігор Красінський поінформував присутніх про пропозиції, які надходили від кожної районної адміністрації Рівненської області, їх врахування в Інвестпрограмі з подальшим погодженням та розробкою проектно-кошторисної документації. А також представив два варіанти Інвестпрограми – за умови впровадження стимулюючого регулювання та у випадку відтермінування його застосування.

Так у випадку запровадження стимулюючого тарифоутворення сума Інвестпрограми у порівнянні з цьогорічною зросте з 87 млн.грн. до 700 млн. грн., що дозволить  реконструювати в рази більше електромереж , аніж це робилося до сьогодні. Йдеться про реконструкцію більше 400 км ПЛ-0,4, проти близько 90  км, що були замінені цьогоріч, про реконструкцію майже 30 км кабельних ліній 6-10 кВ. Крім того, Інвестпрограма (за умови впровадження стимулюючого тарифоутворення) у 2018 році дозволить здійснити встановлення близько 40 тисяч сучасних 1-3 фазних багатофункціональних приладів обліку електричної енергії тощо.

Доповідь викликала жваву дискусію. Зокрема, керівництву «Рівнеобленерго» ставили запитання про джерела фінансування ІП, про терміни оновлення електромереж за умови запровадження стимулюючого тарифоутворення, про розробку проекту та будівництво підстанції «Центральної» у Рівному, що дозволить зробити електропостачання обласного центру більш надійним, про оновлення автопарку та технічної бази «Рівнеобленерго» за умови схвалення Інвестпрограми.

Невмержицький

Представники «Рівнеобленерго» під час обговорень особливо наголошували на те, що метою реалізації запропонованих заходів є підвищення надійності та якості надання послуг споживачам, підвищення енергоефективності, модернізація, реконструкція, забезпечення належного технічного стану енергооб’єктів ПрАТ «Рівнеобленерго».

Підписи

За результатами обговорення присутні підписали три протоколи.

УНСО

Зокрема, учасники слухань підтримали запропонований ПрАТ «Рівнеобленерго» проект Інвестиційної програми на 2018 рік.

Протокол стимулююче Протокол звичайне Протокол зміни
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі