На «Рівнеобленерго» пройшла робоча зустріч щодо електрифікації у Заборолі

Керівництво ПрАТ «Рівнеобленерго» ініціювало зустріч з першим заступником Рівненської РДА Ігорем Грубим та сільським головою Забороля Миколою Шустовим. Також були присутні фахівці «Рівнеобленерго»: начальник відділу видачі та реалізації технічних умов ВТС Людмила Пасечник, начальник відділу капітального будівництва Дмитро Лескавка та начальник проектно-кошторисного відділу Петро Роботницький. Учасники зустрічі обговорили шляхи забезпечення електроенергією житлового масиву «Південний» у Заборолі.


Попри те, що земельні ділянки тут почали виділяти ще на початку 90-их, попередній сільський голова звернулася  до «Рівнеобленерго» для укладання договору про приєднання масиву житлової забудови – а це 262 ділянки – лише у січні 2015 року.  24.12.2015 року  Заборольською сільською радою було подано заяву до ПрАТ «Рівнеобленерго» про виготовлення проектно – кошторисної документації. Однак, досі ми не отримали повного пакету документів щодо вихідних даних, необхідних для розроблення проекту – зокрема містобудівних умов та топографічного викопіювання.

Нині мешканцями «Південного» у Заборолі є близько 15 родин. До наступної зустрічі, яка запланована на четвер, 5 жовтня, голова сільської ради Михайло Шустов має зібрати інформацію про точну кількість мешканців масиву, які згодні на приєднання. Адже нині до «Рівнеобленерго» надійшло лише шість заяв з «Південного». Крім того, сільський голова має підготувати дані про точне місце розташування будівель на вулицях масиву.

Лише за наявності цієї інформації можлива предметна розмова про забезпечення цих людей електропостачанням у найбільш стислі терміни.

«Рівнеобленерго» інформуватиме про подальшу роботу у цьому напрямку.

guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі