На адресу ПрАТ «Рівнеобленерго» надійшла подяка від мешканців села Горбаків Гощанського району.

Мешканці вулиць  Пухова і  Лугова населеного пункту надіслали подяку на ім’я Голови правління ПрАТ «Рівнеобленерго» С.М. Невмержицького, директора технічного І.В.Красінського, заступника директора технічного О.С.Лук’янюка, начальника відділу капітального будівництва Д.В.Лескавки та керівництва Гощанського РЕМ.

У листі зазначається, що селяни звернулися до керівництва Гощанського РЕМ зі скаргами на низьку напругу.  У 2017 році на вказаних вулицях було встановлено  розвантажувальну  електропідстанцію.  А в листопаді- грудні 2018-го року «були замінені  всі  старі електроопори на нові  і кабельовано  лінію електропередач. Замінено всі вводи  до будівель  споживачів і виконано винос  електролічильників на фасад будинків.   І все це  безкоштовно для людей», – йдеться у листі.

         «Дуже  дякуємо  працівникам  мехколони , які незважаючи на  мороз і вітер виконували  ці  всі роботи.  Також  вітаємо  всіх енергетиків  з професійним  святом – Днем енергетика, з Новим  роком і Різдвяними святами. Бажаємо Вам  і надалі успіхів у вашій  нелегкій  , але  такій  потрібній для всіх  роботі.  Нехай  Господь Бог  оберігає Вас  і надає  Вам  наснаги!».

Зауважимо, що за програмою капітальних ремонтів у 2018 році працівники «Рівнеобленерго» полагодили  понад  600  трансформаторних підстанцій, понад півтисячі силових трансформаторів, близько  2 тисяч кілометрів повітряних ліній електропередач у всіх районах області. Витрати на ремонт електромереж склали понад 25 млн.грн. Крім того, цьогоріч на будівництво, модернізацію та реконструкцію електричних мереж та обладнання  інвестиційною програмою «Рівнеобленерго» було передбачено понад 97 млн. грн. За ці кошти було здійснено реконструкцію більше, ніж 124 км повітряних ліній 0,4-10 кВ.

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.