Мешканці Грушвиці увійшли у новий рік з новими мережами

Понад 7 км повітряних мереж від трьох трансформаторних підстанцій було реконструйовано у с. Грушвиця друга Рівненського району. Заміна електроопор та повітряних ліній забезпечить надійне електропостачання понад 200 споживачам населеного пункту та навколишніх хуторів. Отож, в найближчі роки вони не матимуть жодних проблем з якістю напруги. Між тим, село отримало нові можливості для розбудови та розвитку!

Реконструкцію було здійснено згідно з інвестиційною програмою ПрАТ «Рівнеобленерго» 2018 року. Вартість робіт у Грушвиці склала понад 3 млн 200 тис. грн..

Нагадаємо, загалом у 2018 році «Рівнеобленерго» реконструювало понад 120 км електромереж Рівненської області.  Крім того, за програмою капітальних ремонтів було відремонтовано близько  2 тисяч кілометрів повітряних ліній електропередач у всіх районах області.

Щодо запланованого на 2019 рік – найближчим часом очікуємо затвердження інвестиційної програми «Рівнеобленерго» Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Сподіваємося, що обсяги робіт будуть не меншими, аніж у 2018-му.

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.