Кращою з кращих серед бригад розподільних мереж 0,4/10кВ ПрАТ «Рівнеобленерго» стала бригади РІВНЕНСЬКОГО РЕМ.

23 жовтня на навчальному полігоні на базі Острозького РЕМ відбувся фінал змагань з професійної майстерності серед бригад розподільних мереж.

Змагалися бригади Млинівського, Рокитнівського, Рівненського та Дубровицького районів електричних мереж – переможці відбіркових змагань.

Традиційно, найвправніші серед РЕМ змагалися у п’яти етапах:

1) перевірка захисних засобів, інструменту, пристосувань, бригадної машини;

2) допуск до роботи на КТП, вимірювання опору контуру заземлення на КТП-10/0,4 кВ;

3) перевірка знань діючих правил, інструкцій і норм;

4) звільнення потерпілого від дії електричного струму;

5) гасіння модельного вогнища.

Внаслідок запеклої боротьби перемогу здобула бригада РІВНЕНСЬКОГО РЕМ.

ВІТАЄМО!

Команда переможців змагань професійної майстерності:

  1. Ничепорук Анатолій Олександрович – Майстер з ремонту устаткування
  2. Левченко Микола Володимирович – Електромонтер з експлуатації розподільних мереж V гр.кв
  3. Курко Володимир Володимирович – Електромонтер з експлуатації розподільних мереж IV гр.кв
  4. Баланович Микола Михайлович – Електромонтер з експлуатації розподільних мереж ІІІ гр.кв
  5. Бережнюк Петро Миколайович – Машиніст автовишки та автогідропідіймача

Не брав участі у фінальних змаганнях, але допомагав команді вийти у фінал Михальчин Юрій Йосипович – Електромонтер з експлуатації р.м V гр.кв

За здобуття другого місця пліч-о-пліч змагалися бригади Млинівського та Дубровицького РЕМ – відрив у балах між командами склав лише 0,8. Отож, зі здобуттям ІІ місця у змаганнях вітаємо бригаду розподільних мереж Млинівського РЕМ у складі:

  1. Приступа Олександр Олександрович – майстер з ремонту устаткування
  2. Дмитрук Сергій Олександрович- електромонтер з експлуатації розподільчих мереж IV гр.кв.
  3. Остапюк Андрій Олександрович – електромонтер з експлуатації розподільчих мереж III гр. кв.
  4. Черех Іван Вікторович – електромонтер з експлуатації розподільчих мереж III гр. кв.
  5. Прокопчук Роман Володимирович – електромонтер з експлуатації розподільчих мереж III гр. кв.

ІІІ місце здобула бригада з Дубровиці:

  1. Білоцький Руслан Анатолійович – майстер з ремонту устаткування;
  2. Деркач Юрій Іванович – електромонтер з експлуатації розподільчих мереж III гр.кв.;
  3. Клюйко Василь Іванович – електромонтер з експлуатації розподільчих мереж III гр.кв.;
  4. Мерзун Степан Сергійович – електромонтер з експлуатації розподільчих мереж III гр.кв.

Четвертими у фінальних змаганнях стали рокитнівчани. У фінальних змаганнях брали участь:

  1. Осипчук Олександр Павлович – головний інженер
  2. Кулакевич Сергій Михайлович – майстер з ремонту устаткування;
  3. Юзік Дмитро Генадійович – Електромонтер ОВБ ІІI групи кваліфікації;
  4. Панько Ігор Олексійович – Електромонтер ОВБ V групи кваліфікації.

Нагадаємо, що згідно з «Положенням про встановлення надбавки працівникам ПрАТ «Рівнеобленерго» за високу професійну майстерність» за призові місця у змаганнях робітникам передбачена надбавка, що встановлюється за рішенням комісії Товариства.

Учасників змагань привітав заступник директора технічного з розподільних мереж Лук’янюк О.С. Крім того, під час фіналу кожна бригада була премійована подарунками: висоторіз, бензопили, слюсарний інструмент – те, що необхідне нашим працівникам у щоденній роботі. Звичайно ж змагання з профмайстерності не могли пройти повз увагу нашої профспілки: традиційно учасники змагань отримали також і грошові виплати від

Голови профспілкової організації Голуба М.Т.

Та найголовніше – вони відшліфували навички поведінки, що здатні вберегти здоров’я та життя під час виконання електромонтерами та майстрами професійних обов’язків.

Написати Коментар

Your email address will not be published.Email address is required.